Виставка Наталі Зіновчук “Дивлячись закритими очима”

0
157

Вона питає Його : «Прийдеш?.. Я чекатиму і сподіватимусь…»

Він відповідає Їй : «Я не можу не прийти… І ти знаєш – чому…»

Це я так, для «затравки»… А реальна історія є такою : світлину, яку ви зараз бачите, зроблено 24 січня 2018 року у галереї «Митець» на відкритті  колективної виставки сучасних українських художників. На ній «увічнено» (вже й не пригадаю – ким саме)  талановиту українську миткиню Наталі Зіновчук, мистецтвознавця Анатолія Казаніра, заступницу директора галереї «Митець» Світлану Шульгу і автора цих рядків.

За нашими спинами – роботи Наталі, шкода що не дуже добре видно… Ці картини вразили мене до глибини душі : образність, філігранність виконання, жіночність, чутливість…

 Я давно чув про творчість Natali Zinovchuk від наших спільних друзів (мої найщиріші вітання тобі, чарівна Елеоноро Обухова!), а ось бачити картини наживо якось не доводилося. А тут – побачив. Що я можу сказати? Блискучі роботи! Ні, фантастичні.

З того часу ми «перетиналися» з цією обдарованою художницею на різноманітних митецьких заходах, говорили про те, про се…

А місяць тому Наталі «вийшла на зв”язок» і повідомила, що  29 жовтня о 19.00 у Музеї історії міста Києва відбудеться відкриття її персональної  виставки  “Дивлячись закритими очима”.

 Ну, а далі все було, як на початку цього посту :

«Вона питає Його : «Прийдеш?.. Я чекатиму і сподіватимусь…»

Він відповідає Їй : «Я не можу не прийти… І ти знаєш – чому…»

Завітайте і ви, шановні друзі, на цей вернісаж! Адже знаю заздалегідь, ще до його відкриття : творчість Natali Zinovchuk заслуговує на увагу. Це – справжнє Мистецтво, яке нікого не залишить байдужим…

Довідково про виставку  “Дивлячись закритими очима”  :

Символ і образ – потужна сила, що викликає з глибини підсвідомості спогади, асоціації і думки. Образ жінки ще з архаїчних часів несе в собі сакральний зміст і, мабуть, саме тому він є надзвичайно популярним у мистецтві. «Це про жінок і про мене. Про взаємостосунки жінки зі світом та її роль у суспільстві», – так характеризує свою виставку художниця.

Ця виставка – експеримент Natali Zinovchuk не лише з технікою виконання. Її роботи набувають елементів символізму, з’являється метафоричність в передачі образу, що спонукає глядача шукати власні асоціації до розуміння картин.

#НаталіЗіновчук #NataliZinovchuk #виставкаНаталіЗіновчук #Дивлячисьзакритимиочима #МузейісторіїмістаКиєва

#СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО

Сергій Комісаров, шеф-редактор інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я