Нова авіалінія між Києвом і Варадеро – до ваших послуг!

0
137

У Києві відбулася  прес-конференція з нагоди довгоочікуваного відкриття нової авіалінії між Україною і Республікою Куба  за маршрутом  Київ – Варадеро, що заплановане на 25 жовтня.

         В роботі прес-конференції, організованої  Посольством Республіки Куба  в Україні,  взяла участь в.о. Посла пані Натача Діас Агілера.

Вона поінформувала журналістів і представників туристичних компаній, що відкриття цього рейсу відбудеться напередодні великого свята кубинського народу – 500 – річчя Гавани. Рейс дозволить туристам із України та з країн-сусідок взяти участь у  цих святкуваннях, а також насолодитися принадами найкращого пляжу острова Свободи.

 Щоправда, ціни на білети від Києва до Варадеро далеко не кожному українцю по кишені. Середня вартість квитків на одну особу у обидві сторони, для прикладу, у жовтні вар”юється від 52 000 до 53 000 гривен.

Хоча, як стверджує сайт ticketsua, іноді авіа білети від Києва до Варадеро можна придбати за 13 360 гривен. Також не дешево?  А що вдієш – відстань від України до Куби чимала… Але воно того варте! Адже відпочинок на Кубі – це відпочинок найвищого гатунку.

#Куба #відпочинокнаКубі #ПосольствоКубивУкраїні #НатачаДіасАгілера #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО

Сергій Комісаров, шеф-редактор інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я