Потік авіа пасажирів із Києва до Батумі суттєво зростає

1
164

Відпочинок українців у Грузії цього року набирає нових обертів. Не в останню чергу причиною цьому є добре продумана PR-компанія, організована  Урядом Грузії, методична і послідовна  робота щодо популяризації туристичних можливостей цієї гостинної країни по лінії Посольства Грузії в Україні, а також звитяжна праця журналістів, яких об’єднав навколо себе Центр розвитку туризму України.

Кожен черговий  прес-тур по цій кавказькій республіці збільшує число бажаючих українців відпочити в Грузії у рази. Отже, наші публікації про Грузію читають, наші програми дивляться, а пости у Фейсбуці і Інстаграмі отримують тисячі й тисячі лайків!

А тепер – приємна новина саме для  фанів грузинського туризму. Особливо ж для тих, хто любить відпочивати у сонячній Аджарії. Так ось, українська авіакомпанія YanAir, яка виконує щоденні регулярні авіарейси з Києва до Батумі, в серпні 2019 року виконає чотири додаткові рейси на цьому маршруті.
Відомо, що вони  заявлені на 16, 18, 23 і 26 серпня о 08:30 з київського аеропорту “Бориспіль”. Про це інформує прес-служба YanAir. Летіти з Києва до Батумі зовсім невиснажливо – лише кілька годин. Більше того : на бортах цієї авіа компанії вас не лише поїтимуть соками, чаєм, мінеральною водою, а ще й годуватимуть!  Приліт в Батумі із Києва запланований на 12:00 за місцевим часом. “Попит на відпочинок у Аджарії серед наших мандрівників з року у рік зростає, тому ми зважилися наприкінці туристичного сезону збільшити кількість авіарейсів до Батумі, при цьому практично не піднімаючи ціну навіть у пік літнього сезону”, – повідомив  журналістам комерційний директор авіакомпанії YanAir Тарас Стригуненко. – Отож, у шанувальників цього напрямку відпочинку є  більше шансів придбати білети із столиці України до столиці Аджарії».

 І ще одна не менш приємна новина : вартість авіаквитків з Києва до Батумі в обидва боки станом на першу декаду серпня становить близько 5-5,6 тисяч гривень з багажем – в залежності від дня вильоту. ДОВІДКОВО : за даними Департаменту туризму і курортів Аджарії, за 6 місяців 2019 року цей регіон Грузії відвідало 47 тисяч українців, що на 10% більше, ніж рік тому. Всього за підсумками 2019 року Грузія чекає на більше 200 тисяч українських туристів (в 2018 році – 167 тисяч).

#Грузия #Аджария #Батуми #Travelpressclub  #ЦентрразвитиятуризмаУкраины  #visitbatumi #Помирупутешествуемвместе #ДепартаменттуризмаикурортовАРАджарии #авіакомпаніяYanAir

#Ukrvideotravel #СергейКомиссаров 

Сергій Комісаров, заступник шеф-редактора УКРПРЕС-ІНФО

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я