Виставка художника Павла Кир’якова «З вірою у майбутнє»

0
327

«Не люди створюють подорожі, а подорожі створюють людей…» Особливої випуклості та рел’єфності ця фраза, авторство якої належить одному із моїх улюблених авторів, а саме Джону Стейнбеку, набуває тоді, коли йдеться … про сучасне образотворче Мистецтво. І – що також має під собою реальне підґрунтя – дипломатії. Адже всі дипломати – мандрівники. Але далеко не всі дипломати є художниками. А ось моєму старому доброму знайомому Павлу Олексійовичу Кир’якову в цьому сенсі дуже і дуже поталанило.

   

Починав свій трудовий шлях Павло Кир’яков науковцем, потім його чекала блискуча дипломатична  кар’єра (свого часу він був Надзвичайним та Повноважним Послом України у Македонії та Естонії), а коли вийшов у відставку став художником! Ось така цікава біографія у цієї творчої людини, у якої 21 березня 2023 року відкрилася ПЕРША персональна виставка живопису у стінах уславленої київської галереї “Митець” КОНСХУ. Називається ця виставка «З вірою у майбутнє». Яскраво! Самобутньо! Атмосферно!

   

Це мої особисті враження від побачених робіт талановитого українського художника Павла Кир’якова, якого три роки тому світові високого Мистецтва “відкрила” директорка галереї “Митець” Карина Кравець. Вона тричі залучала Павла Олексійовича до участі у колективних виставках. І ось – його сольний вихід на мистецький кін. І ,як виявилося, цей вихід на люди виявився вдалим. Про що, власне, говорили на урочистому відкритті виставки «З вірою у майбутнє» всі її учасники. В тому числі, і представники Київської організації Національної спілки художників України.

МИКОЛА КУТНЯХОВ, голова КО НСХУ, художник-монументаліст, живописець і педагог : «Коли дивишся на ці довершені, досить професійні картини, то в перший момент складається враження, що над їх створенням працювала дуже-дуже молода людина. На мою думку, девіз цієї чудово організованої виставки художника Павла Кир’якова – «Я так кохаю це життя!»

     

Його роботи випромінюють радість та щастя життя. Ми отримуємо велику насолоду, споглядаючи ці довершені життєствердні, оптимістичні  твори сучасного образотворчого Мистецтва. І, як на мене, прикметно що автор творить радісне мистецтво у наш досить непростий час. Можна лише радіти за Павла Кир’якова. З усього видно, що він є оптимістом по життю. І цим оптимізмом художник немов би «заряджає» кожного із нас!»
ОЛЕКСІЙ ОВЧАРЕНКО, мистецтвознавець, скульптор і живописець : «Перше слово, яке виникає, коли дивишся виставку Павла Кир’якова «З вірою у майбутнє» – це захоплення. Така яскрава хвиля краси, що більше слів не виникає. Потім можна дивитися, що це за жанр, що це за композиція, що саме зображено на полотні – чи то Адріатичне море, чи то українські краєвиди… Але перше, що на собі фіксує увагу – це за-хоп-лен-ня! Як переливаються кольори.

   

Тому ми нас охоплює відчуття піднесеного щастя, коли ми поринаємо у різнобарв’я кольорів і відтінків. І така, знаєте, майже дитяча щирість, коли пензлик торкається полотна, що аж дух перехоплює. І ти теж ідеш слідами художника і розумієш, що це і є найвище щастя – розчинитися в красі пейзажу, розчинитися в красі зеленого міста, розчинитися красі квітів…Мені дуже приємно, що у мистецькому товаристві ще є люди із такою щирою відкритою душею, які можуть сприймати красу світу так безпосередньо, так прямо і дарувати це захоплення глядачам! »
АНДРІАН БАБЮК, живописець, графік і педагог :  «Мій викладацький стаж на ниві сучасного образотворчого Мистецтва – близько 30 років. І я дуже задоволений, що у мене є такі учні, як Павло Олексійович Кир’яков. Є учні, які тебе підіймають. Це саме про нього – автора цих чудових картин.

     

Сьогодні, після споглядання цих творів, я був вражений і здивований. Справжній феєрверк кольорів. А ще – і це відчувається – велика радість від самого процесу творення. І так – у кожній картині. Щиро радію за Павла Кир’якова – мого друга і мого учня. І щиро вітаю його із ПЕРШОЮ персональною виставкою, відкриття якої пройшло на ура! Я думаю, що це лише початок. Позаяк творчий потенціал у цієї людини – просто величезний!»

       
До цих привітань друзів та колег приєднуємося і ми – співзасновники Міжнародного арт-проєкту «Повертайся живим!» Бо маємо честь поділитися радісною новиною : відсьогодні цей талановитий живописець долучився до нашої артспільноти і є повноправним членом міжнародного творчого колективу, який станом на середину березня 2023 року об’єднав вже понад 200 авторів із 7 держав світу. Незабаром надрукуємо принти кількох оригінальних картин Павла Олексійовича, представлених на цій атмосферній весняній виставці. І разом із роботами інших художників будемо показувати їх на загальноукраїнських та міжнародних мистецьких імпрезах! Так тримати – назад не відступати, шановний художник, дипломат, громадський діяч і просто чудова Людина Павло Олексійович Кир’яков. Разом ми – велика сила!

     
PS : Сьогодні – 391 (!!!) день збройної боротьби нашого волелюбного народу проти підступних рашистських загарбників… Борімося – поборемо! Нам Бог помагає. І, що не менш важливо, нам допомагає у цій безкомпромісній боротьбі між Добром та злом також і сучасне образотворче Мистецтво ! Культурний фронт діє!!!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, Заслужений журналіст України, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото автора

#ВірювПеремогу #Перемога #НСХУ #ЗСУ #Мистецькахвиля #Мистецтво #Сучаснемистецтво #Творчість #СергійКомісаров #ГалереяМитець

#Митець #КаринаКравець #ПавлоКіряков

#Виставка Звіроюумайбутнє #Звіроюумайбутнє

#МистецтвоПавлаКірякова

#Укрпресінфо #Повертайсяживим #програмаМистецькахвиля #КОНМХУ #Київ

#contemporaryartist #contemporaryartwork #modernart

#originalart

#artstudio

#artworkinprogress

#ukraineartist #ukraineart

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я