Food&NonFoodMaster-2023 та CatMаnMaster-2023 зберуть разом провідних фахівців ритейлерів і постачальників

0
55

Food&NonFoodMaster-2023 та VI всеукраїнська практична конференція для керівників закупівель та категорійних менеджерів CatMаnMaster-2023,

які зберуть разом понад 400 топ менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж і компаній-постачальників. Організатор заходу – В2В-компанія TradeMasterGroup.

Аудиторія учасників конференції включатиме власників і топ-менеджерів роздрібних мереж України й Європи, провідних виробників та імпортерів FMCG товарів (від міжнародних компаній-лідерів до регіональних виробників продуктів харчування).

Партнерами конференції

IT Партнер – Спілка Автоматизаторів Бізнесу

Партнер конференції  – Компанія «НАТА ГРУП»

Трансформаційний Партнер – YouCoach 

Партнер кава-брейків – ONE LOVE 

 

У рамках конференції буде висвітлено:

– актуальні тренди FMCG галузі у 2023 році;

– як змінилася споживча поведінка, як адаптувати бізнес до нової реальності;;

– «Швидка комерція» (Q-Commerce): чому співпраця food- та non-food ритейлу зі службами експрес-доставки стає ще більш важливою;

– як оптимізувати торговий і виробничий бізнес у 2023 році: автоматизовані системи управління підприємством;

– Перебудова роботи продовольчих мереж у зв’язку з початком війни та у післявоєнний період. Зміни в умовах співпраці постачальників з мережами, їх спрощення. успішні приклади колаборацій на взаємовигідних умовах

– моделі категорійного менеджменту для мультиканального ритейлу;

– структура роздрібного ціноутворення: сучасні підходи та технології;

– управління простором торгового залу через викладення на основі ролі категорії;

 

Учасники заходу зможуть:

– обмінятися позитивним досвідом співпраці з іншими постачальниками та ритейлерами;

– познайомитися зі свіжою аналітикою ринку товарів Food і Nonfood, трендами у відповідних категоріях;

– на підставі виступів експертів проаналізувати діяльність своєї компанії, щоб йти у «ногу» із ринком;

– отримати нові ідеї й інсайти, які можна буде застосувати на практиці у своїй компанії;

– провести перемовини й укласти угоди про співпрацю в одному місці з понад 50 потенційними партнерами;

– неформальне спілкування дозволить повною мірою обмінятися досвідом із колегами, познайомитися з новими клієнтами, а також обговорити подальшу співпрацю з чинними партнерами;

– взяти участь у виставці виробників, а також рішень для оптимізації бізнесу ритейлерів і постачальників,

– представити свою компанію та новинки продукції на Галереї Новинок!

 

Спікери конференції:

  • Марина Забарило, Director Consumer Panel, FMCG & Retail Ukraine GfK.
  • Катерина Горева, керівниця ціноутворення й внесення даних комерційного департаменту Мережі супермаркетів «Варус». Аналітик ціноутворення Мережі аптек «Подорожник» — Ціноутворення в нових умовах. швидке реагування, впровадження змін. Онлайн та офлайн канали роздробу.
  • Євгенія Родіна, керівниця центру розвитку Ритейл ПрАТ «МХП» — Нові виклики для сфери FMCG у 2023 році. портрет нового покупця та як змінилась культура споживання українців.
  • Надія Гануліч-Манукян, маркетинг-директорка компанії UPG — Як змінилися потреби та патерни поведінки клієнта АЗК та адаптація бізнесу до нової реальності.

 

Конференція проходитиме паралельно у трьох тематичних залах: Food, NonFood і Catman. Учасники можуть вільно пересуватися залами, відповідно до власних інтересів.

 

У рамках події відбудуться спецроєкти:

  • Столи переговорів «МЕРЕЖА – ПОСТАЧАЛЬНИК». Це є унікальна можливість прямих переговорів. У столах переговорів TradeMasterGroup за 14 років взяли участь понад 5500 постачальників України та зарубіжжя.
  • Виставка й експозиція рішень та послуг для бізнесу. Це виставка рішень та послуг, а також зразків продукції від виробників України
  • Галерея Новинок провідних постачальників України. Кожен учасник-виробник може надати зразки кращих проєктів для представлення на полицях Галереї Новинок.
  • Нагородження національної премії «Made-in-Ukraine-2023: Кращий партнер року серед виробників» та «Retail-in-Ukraine2023: Найкращий партнер року серед роздрібних мереж».

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ

Учасники Конференції, які не зможуть бути фізично присутніми на заході, матимуть доступ до онлайн-трансляції, в якій 3 окремі камери та виділений чат забезпечать повний ефект присутності.

БЕЗПЕКА

У випаду повітряної тривоги учасники Конференції будуть евакуйовані до підземного паркингу, яке пристосоване для подібних випадків. Укриття має надійне перекриття з монолітного бетону та обладнане приточно-витяжною вентиляцією й автономним дизель-генератором, санвузлом і кількома евакуаційними виходами.

Ознайомитись з детальною інформацією, програмою та зареєструватися на Конференцію можна за посиланням РЕЄСТРАЦІЯ або за тел. +380 67 851 10 65

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я