Музей Марії Заньковецької дає дорогу молодим талантам України!

0
135

Алло, ми шукаємо таланти! І знаходимо їх в казковому просторі Музей Марії Заньковецької (філія Музей театрального, музичного та кіномистецтва України), тому що 22 лютого 2023 року, всупереч ранковій повітряній тривозі у Києві, тут відбулася урочиста зустріч із молодою талановитою українською мисткинею Анастасія Косик.

                     

Співробітники цього закладу Культури та Духовності столиці із великою радістю відкрили виставку картин декоративно-прикладного мистецтва щасливої Анастасії . Ця виставка називається “Натхненна кольором”. І вона – ця молода мисткиня – справді надихається кольорами. Аби потім і ми, поціновувачі її таланту, надихалися цими кольорами разом із нею…

               

Артподія, яка зібрала більш як 60 учасників, цього лютневого дня об’єднала усіх нас. Адже цей несподівано сонячний (майже весняний) лютневий день став чудовою нагодою для знайомства із такими ж сонячними, позитивними, сповненими любові і новаторськихідей картинами молодої обдарованої творчої особистості – Анастасії Косик! Як же приємно було мені бачити, що атмосферний музейний простір, немов гігантський магніт, «притягнув» до цього виставкового залу так багато друзів. Дякую співкуратору виставки, співорганізатору Міжнародного арт-проєкту “Повертайся живим!”, Заслуженому журналісту України Сергію Комісарову, що долею випадку познайомив мене місяць тому із панною Анастасією на іншій виставці!

             

Саме тоді й виникла ідея організувати 12 персональну виставку цієї чудової людини у стінах Музею Марії Заньковецької. І ми – як мовиться,  без зайвого “розгойдування” перейшли від розмов до справи… Бо у наш непростий воєнний час головне не мріяти, а діяти! На мистецькому заході були присутні поважні гості, визнані українські творчі авторитети, які представляють сучасне образотворче і музичне мистецтво нашої держави у всьому світі.

           

Щиро вдячна, що на відкриття вернісажу завітала ексдепутатка Верховної Ради України, талановита українська художниця і засновниця ГО “Українська Асоціація Жіночих Досліджень в Мистецтві” Ірина Акімова! Дякую, що у нашому дружньому колі цього вечора були присутні відомий живописець та педагог Едуард Межул, талановита київська акварелістка Ольга Карпенко, талановита українська художниця Марія Полякова, Заслужена артистка естрадного мистецтва України Наталія Полтавець, чудові київські художниці Наталія Закревська-Анікіна разом із Ларисою Пухановою, представник Міжнародного арт-об”єднання “Повертайся живим!” живописець   великий друг Музею художник Юрій Базавлук та багато-багато інших внутрішньо і зовнішньо красивих людей, які є цвітом нашого народу!

               

Адже, “винуватиця” артвибуху Анастасія Косик і справді того варта. Приємно усвідомлювати, що молода художниця із Краматорська, яка через війну вимушена була переїхати на тимчасове проживання до Черкас, є новатором у царині сучасного Мистецтва. Ще на самому початку своєї творчої кар’єри ця дівчина винайшла новий оригінальний мистецький метод, аби передавати власне бачення світу у творах. Мисткиня працює в аутентичній техніці мозаїки із бісеру та мозаїки із нефарбованої яєчної шкаралупи.

                   

Вибір саме цього “курячого” матеріалу вона зробила завдяки його дивовижним естетичним якостям та кольоровій фактурі. Кожна картина Анастасії Косик, яка вже не перший рік поспіль має причетність до “Порталу незалежних художників” – це пошук нового і створення неповторної палітри відтінків… “Ця музика буде вічною…” Все, неначе у добре відомій пісні… Аби переконатися на власні очі у тому, про що йдеться у моїй публікації, пропоную кожному із вас протягом найближчих десяти днів завітати до виставкового залу Музею Марії Заньковецької. Адже, як мовиться краще один раз побачити, аніж 100 разів почути!..

                 

Приходьте до нашого атмосферного  арт-простоту, аби надихатися прекрасним та світлим, аби наповнювати свою душу новими позитивними емоціями! Чекаємо!

Жанна Маценко, старший науковий співробітник Музею Марії Заньковецької

Фото – Сергія Комісарова, Міжнародне інформаційне агентство УКРПРЕС-ІНФО

 

#АнастасіяКосик #ВиставкаАнастасіїКосик #МузейМаріїЗаньковецької #ЖаннаМаценко #Декоративноприкладнемистецтво #ВірювПеремогу #Перемога #НСХУ #ЗСУ #Мистецькахвиля #Мистецтво #Сучаснемистецтво #Творчість #СергійКомісаров #Творчість #Coffeeshop #ВиставкаНатхненнякольором #ТворчістьАнастасіїКосик #Укрпресінфо #Повертайсяживим #програмаМистецькахвиля #Музейтеатрального_музичного_та_кіномистецтва_України

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я