До арт-проєкту “Повертайся живим!” приєднуються митці із Італії

0
168

Добрий ранок, нація нескорених! Сьогодні – 238 (!!!) день війни нашого волелюбного народу проти рашистських загарбників… Нашого цвіту по усьому світу! В тому числі, коли йдеться також і про українських митців, котрі живуть та працюють за кордоном і мають палке бажання долучитися до Міжнародного арт – проєкту «Повертайся живим!».

           

Його – разом із мистецтвознавцями Ганною Яровою, Наталією Бондаренко та Головою Національної спілки художників України Костянтином Чернявським  – ми започаткували ще у перші дні війни. Щотижня нашого «арт-полку» прибувають все нові й нові «творчі багнети». Ось і нині із радістю констатую : на минулому тижні у наші віртуальні «двері» постукалася художниця KSANNA, яка живе і працює у Італії. Вона родом із України. Справжнє ім”я цієї патріотично налаштованої мисткині – Світлана Михалюк. Народилася художниця на Житомирщині. Закінчила філологічний факультет Житомирського педагогічного інституту. І вже протягом багатьох років KSANNA живе і працює в провінції Больцано (Італія).

                 

Про себе мисткиня у електронному листі на мою адресу розповіла : «Я почала малювати досить несподівано для себе – однієї ночі, чотирнадцять років тому. З того часу малює аквареллю, олійними та акриловами фарбами. Люблю змішувати кольори, шукати свої, неповторні… Для мене живопис – це не лише хобі, а спосіб розповісти світові  про Україну та її боротьбу із рашистами. Маю у своєму творчому активі –  первональні та колективні виставки в Больцано. Дуже хочу бути корисною Батьківщині у важку годину випробування на стійкість та мужність нашого волелюбного народу. Тому хотіла б приєднатися до колективу Міжнародного мистецького проєкту «Повертайся живим!» Це для мене – велика честь».

                   

А відшукати електронну адресу проєкту «Повертайся живим!», на яку художниця KSANNA нещодавно надіслала із Італії зразки своїх робіт, їй допомогла моя добра приятелька – відома українська журналістка та громадська діячка Ярослава Журавель. Разом із нею та її колегами (у вересні цього року ) ми організували та провели феєричну  презентацію Міжнародного арт – проєкту «Повертайся живим!» у Домі української культури в Житомирі. Художниця KSANNA та журналістка Ярослава Журавель – давні подруги. Тому й допомагають одна одній.
                   
А ще – допомагають також і засновникам нашого мистецького проєкту наповнювати його «арсенал» якісними картинами, які незабаром побачать славні воїни ЗСУ у військових клубах та шпиталях. Адже ми працюємо в першу чергу для них – наших героїчних визволителів. Тому вже незабаром принти робіт художниці KSANNA із Італії  (разом із принтами картин інших художників, які є членами нашої інтернаціональної мистецької спільноти) вирушать у нову путь – дорогу. Куди саме ми поїдемо найближчим часом – ви дізнаєтеся першими із публікацій на шпальтах Міжнародного інформаційного агентства УКРПЕС-ІНФО…

           

А сьогодні пропоную подивитися фото робіт художниці KSANNA. Ось вони :

Файл 1: “Відроджена “50×50, акрилові фарби на полотні, nехніка змішана, абстрактна. Картина присвячена жінкам, згвалтоватим і спаленим рашистами на трасі Житомир –Київ.

Файл 2: “Українським дітям, які через війну стали сиротами”. 70×50, акрилові фарби на полотні, техніка змішана, абстрактна.

Файл 3: “Воїни Світла, які тримають небо для всієї Європи чи “Лелеки, повертайтеся!”, 40×30, олійні фарби на полотні, техніка змішана.

Файл 4: “Україна тримає мир для планети “,15 x 25 , акрилові фарби на картоні загрунтованому.

Файл 5: “Берегиня”, 40 x 30, акрилові фарби на полотні, техніка змішана, абстрактна.

Дякую, шановна  KSANNA, що приєдналися до нашого міжнародного мистецького проєкту! Ваші роботи на всі 100 відсотків відповідають його концепції. Беремо!  Разом ми – велика сила!

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКИ ХУДОЖНИЦІ  KSANNA :

24.08 -10.09.2022 – Колективна виставка “Color connection” в галереї Civica” ,  Больцано.

15.06 – 30.06.2022 – Колективна виставка “Atenti al lupo” , присвячена Lucio Dala,  Больцано.

Березень- травень 2022 – персональна виставка «Бути вільними” в залі WE, Больцано – для збору коштів на допомогу Україні.

15.03 -30.05.22 – персональна виставка “Кольори України”, паб “Tortuga”, Больцано для збору коштів на допомогу Україні.

22.02.22 – 30.05.22 персональна виставка “Кольори волі” , кафе “Alan”, Больцано для збору коштів на допомогу Україні.

04.05 2022 – персональна виставка на святі квітів у  Больцано для збору коштів на допомогу Україні.

Січень 2022 – колективна виставка “Image” з клубом”Arcimboldo.

Березень 2021 – колективна виставка “Не лише 8 Березня”.

24.08 – 02.09.2021 – колективна виставка “Magic Landscapes”, Caldaro, провінція Больцано.

08.09.- 07.10.21 – персональна виставка “Asssaggi d'arte femminille”, WE , Больцано.

12.12.2020 – колективна виставка “Le notte del cuore” Больцоно.

05.11 – 18.11.2020 колективна виставка “Arte = Benessere”.

03.06 – 15.06. 2020 – колективна виставка”Madagascar”.

Січень 2020 – колективна виставка “Magia del Castelli”.

06.12. 2019 – 10.01. 2020 персональна виставка “Мої кольори”.

22.09.2019 – перша персональна виставка  в парку Cappuccini , Больцано.

Всі колективні виставки разом з клубом митців “Arcimboldo”.

Фіналіст інтернаціонального конкурсу на намінант спеціальної премії  “Il Carro delle Muse” 2020 та 2021 року.

Фіналіст італійського конкурсу “Ill mio Raffaello” 2020 року.

Слава Україні! Слава Мистецтву! Слава Збройним Силам! Віримо у нашу Перемогу – і не лише на Культурному фронті… Віримо – і кожен на своєму робочому місці – щодня добрими справами наближаємо її щасливу мить!

#Україна #ЯлюблюУкраїну #Київ #Повертайсяживим #Польща #ВиставкаПовертайсяЖивим #Арт_проєктПовертайсяживим #ЯлюблюКиїв #ЗСУ #війна #Перемога #СергійКомісаров #ВірювПеремогу #OCAS #Укрпресінфо #GEoperator  #художницяKSANNA #KSANNA

#ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #УКРПРЕС_ІНФО #СучаснеМистецтво #НСХУ  #Італія #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine

 

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства «УКРПРЕС-ІНФО», арт-критик, організатор художніх виставок та пленерів, Заслужений журналіст України

Фото автора

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я