Виставка живопису Шрі Чинмой «Джарна Кала – Фонтан мистецтва» у галереї «Митець»

0
230

Не знаю, хто як, але особисто я просто у захваті від думок цієї світлої душею і справді неординарної Людини! Ви лише спокійно прочитайте цитати цього філософа світового масштабу, а потім – подумайте: що саме він хотів донести до кожного із нас?  

   

«Теорію слід перевіряти. Факт слід поважати. Істиною треба жити»… Або – як вам ця думка? «Падіння – не прірва. Прірва –  у бажанні залишитися жити там, де впав». Чи ця, не менш глибока філософська мудрість: «Ти мусиш вірити в себе навіть тоді, коли у тобі сумнівається весь світ…» Клас! І все це – Шрі Чинмой (1931-2007), всесвітньо відомий індійський релігійний діяч, філософ, спортсмен, художник, поет та драматург.

       

Згідно із твердженнями послідовників, ця унікальна Людина протягом свого життя встигла написати 1500 книг, 115 тисяч віршів і 25 тисяч пісень бенгальською та англійською мовами. Також Шрі Чинмой створив понад 200 тисяч картин і дав 777 концертів. А ще відомо, що Шрі Чинмой є автором 9 п’єс. Оце так творчий результат! Оце – масштаб особистості! Ну, а далі – відповідь на запитання : де і коли можна познайомитися із мистецькою спадщиною цієї геніальної особистості, нікуди не виїзджаючи із території України?

   

Питаєте – відповідаю : до 21 липня у оновленій художній  галереї «Митець» Київської організації Національної спілки художників України (вул. Велика Васильківська,12) триватиме робота виставки живопису Шрі Чинмой “Джарна Кала – Фонтан мистецтва”.

   

Як зазначила директорка галереї  Каріна Кравець, напевно саме непростий час, у якому нам нині доводиться жити, працювати і виборювати Свободу та Незалежність України, підвів поціновувачів сучасного образотворчого мистецтва до цієї особливої творчої події. Відвідавши виставку, кожна людина зможе заспокоїтися та очистити свій внутрішній стан від розгубленості, невизначенності та жорстокості, які породжує війна, розв”язана рф проти України.

   

«Перед нами не просто чудові художні твори, це глибинний медитативний процес, необхідний всім громадянам України, які у досить непростих життєвих обставинах нині шукають  гармонію, добро та красу… Кожен художній твір Шрі Чинмой наповнений особливим емоційним станом, в якому вибухово випромінюється життєдайна енергія. А кольорова гама цих картин заспокоює людську душу і створює особливий світ, у якому панують усі складові Всесвіту», –  переконана директорка галереї «Митець» Каріна Кравець.

     

Це саме той випадок, друзі, коли я із легким серцем пишу: «Був сам – раджу вам!» Варто!Детальна програма заходів, що супроводжують виставку живопису Шрі Чинмой “Джарна Кала – Фонтан мистецтва” – на фото. Гарного перегляду і цікавих знайомств!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото автора

#ГалереяМитець #Митець #КарінаКравець #ArtgalleryMytets #ШріЧинмой #Джарна Кала_Фонтанмистецтва #виставкакартинхудожникаШріЧинмой  #ПрограмаМистецькахвиля#Мистецькахвиля#UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я