Виставка скульптора Михайла Карловського “Imaginarium” у Музеї Шолом-Алейхема

0
167
Знаю – що? Знаю – де? Цей музей – не підведе! Добрий ранок, нескорені!Сьогодні – 119 день війни українського народу за Свободу та Незалежність. І нині я із великим задоволенням хочу познайомити вас ще із однією яскравою мистецькою прем”єрою червня 2022 року, яка, незважаючи на війну, відбулася у стінах київського Музею Шолом – Алейхема.
   
Йдеться про виставку скульптур сучасного українського митця, члена НСХУ Михайла Карловського “Imaginarium”. Варто! Адже скульптури такого рівня викликають лише позитивні емоції у душах поціновувачів сучасного образотворчого Мистецтва. Дякую, шановна директорка Музею Шолом-Алейхема Irina Klimova та шановний скульптор Михайло Карловський за запрошення на цей чудовий вернісаж!
   
ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ :
Виставка “Imaginarium” триватиме до 10 липня з 11.00 до 17.00, щодня окрім понеділка.
Твори Карловського зберігаються у Художньому музеї Саксонії-Анхальт в Галле (Німеччина), у приватній колекції принца Монако, Альбера, в Чернівецькому обласному художньому музеї та Музеї Шолом-Алейхема, а також у приватних зібраннях Німеччини, України, Бельгії, Франції, Канади, Великої Британії, Аргентини та США.
   
Скульптор працює у традиціях неокласики та мистецького постмодернізму, а його самобутній стиль ілюструє роздуми, стан та настрої сучасної людини.
«Imaginarium» – це уявний світ, однак у цьому світі глядач може зустріти знайомих героїв античних мітів або біблійних історій, які втілюють споконвічні переживання, актуальні й для сьогоднішніх днів.
   
Михайло Карловський народився 26 травня 1968 року в Миколаєві.
У 1985 р. закінчив середню загальноосвітню школу в Києві.
У 1989-1992 роках навчався на факультеті скульптури у Київському Художньому інституті (нині НАОМА), у майстернях професора Івана Васильовича Макогона та Віктора Васильовича Сухенка.
У 1992-1994 роках навчався у Вищій школі мистецтв та дизайну «Бург Гібіхенштайн» у м. Галле, Німеччина.
   
У 1995 р. захистив диплом за спеціальністю «Скульптура». У 1995 вступив до Спілки художників України (нині – Київська організація Національної спілки художників України).
У 1995-1998 роках навчався в аспірантурі під керівництвом професора Берндта Гебеля.
З 1996 р. до сьогодні скульптор представляє свої роботи на виставках у різних містах світу. Живе та працює у Берліні та Києві.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів, співзасновник Міжнародного арт – проекту «ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ!»

Фото автора

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я