Творчий доробок художниці Ірини Богданової на виставці «Повертайся живим!»

0
224

Доброго ранку, нескорені! Сьогодні, на ранок 99 (!!!) дня війни, я хочу познайомити поціновувачів сучасного образотворчого Мистецтва ще із однією учасницею Першої Міжнародної виставки картин «Повертайся живим!», яку, нагадаю, було відкрито у День Києва в галереї «Хлібня» Національного заповідника «Софія Київська».

   

Про цей супер вернісаж у день його відкриття більш детально я вже розповідав у статті у Міжнародному інформаційному агентстві УКРПРЕС-ІНФО : https://ukrpres.info/2022/05/29/%d0%b0%d1%80%d1%82-%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%94%d0%ba%d1%82-%d0%bf%d0%be%d0%b2%d0%b5%d1%80%d1%82%d0%b0%d0%b9%d1%81%d1%8f-%d0%b6%d0%b8%d0%b2%d0%b8%d0%bc-%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%be%d0%bc-%d0%b4%d0%be/

А сьогодні у фокусі нашої журналістської уваги – мистецький ужинок учасниці виставки Ірини Богданової. Її творчість представлена у залах галереї двома роботами : «Супер Україна» та «Українські серця». Це картини на патріотичну тему.

   

«Роботу «Супер Україна» я почала писати у перші дні війни, коли над моїм  будинком у передмісті слотиці літали ракети і було чутно вибухи російських снарядів, – розповідає молода художниця Ірина Богданова. – Я творила у найбільш безпечній кімнаті нашого помешкання. Малювала картину і , водночас, молилася, просила Бога, аби українським воїнам вистачило сил та мужності відбити атаки підступного ворога і відігнати російських зайд від столиці…. Коли закінчувала цю картину, було вже набагато спокійніше – наші славні соладти та офіцери дали гідну відсіч рашистам. Як жінка, яка нікуди не виїзджала із передмістя Києва із самого початку  повномасштабної збройної агресії рф проти України і дотепер, щиро пишаюся своєю країною та українською Армією. Наші воїни – це справжні герої!

       

Вірю :  їм вистачить сил та енергії, аби вигнати із української землі усю  рашистську нечисть. Тому що Україна – це супер-країна із сильними, гордими та незалежними людьми. І все у нас буде добре. Ми обов’язково переможемо ворогів! Обов’язково. Глибоко переконана : після початку війни більшість українців стали справжніми патріотами, полюбили свою Батьківщину так, як ніколи раніше.

   

Всі порядні люди згуртувалися навколо ідеї визволення Вітчизни від загарбників. І більшість наших співвітчизників – патріотів намагається зробити свій внесок у підтримку України. Я також роблю свій посильний внесок у Перемогу – на Культурному фронті, адже глибоко переконана : згуртувавши разом серця українців і серця всіх, хто любить і підтримує нашу Батьківщину за кордоном, ми  обов’язково врятуємо рідну землю від загибелі, від прірви, у яку нас хоче затягнути росія.»

         

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !

Організатори Міжнародного арт-проєкту “ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ!” висловлюють щиру подяку споонсорам нашого заходу! Дякуємо вам, шановна депутатка Київської міскої ради Алла Шлапак та шановні засновники Фонду Володимира Продивуса (м.Вінниця), що ви не на словах, а на ділі любите сучасне образотворче Мистецтво і сприяєте його розвитку! Також велика подяка нашим спонсорам – поліграфістам, логотипи яких ми розміщуємо у цій публікації. Це саме із вашою дієвою допомогою Організатори Міжнародного арт-проєкту “ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ!” надрукували чудової якості принти, які найближчим часом побачать героїчні солдати і офіцери Збройних Сил України! Також велечезна подяка генеральній директорці Національного заповідника “Софія Київська” Нелі Куковальській, що почула нас три тижні тому і підтримала наш проєкт! Разом ми – сила! Вперед – до Перемоги!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів, співзасновник Міжнародного арт – проекту “Повертайся живим!

Фото автора

#Повертайсяживим #арт_проєктПовертайсяживим #проектСВІТЇХНЕВПІЙМАВ #SauliusKruopis #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #СучаснеМистецтво #Мистецтво #НСХУ #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #Мистецькахвиля #Ukrvideotravel #Mustsee #ГалереяХлібня #НаціональнийзаповідникСофіяКиївська #СофіяКиївська #повертайсяживим #БлагодійнийфондВолодимираПродивуса

#найкращі #свідомі #справжні #IrinaBogdanova

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я