Стратегічне виробництво: Чи вистачить хліба киянам?

0
329

КИЇВХЛІБ ні на хвилину не зупиняв свою роботу з початку бойових дій. Пекарі працюють у дві зміни без вихідних. Дехто взагалі живе на підприємстві з 24 лютого розуміючи важливість безперебійної роботи стратегічного об’єкта.

Зараз існують складнощі в доставці, особливо через мости в столиці. Саме тому, компанія «Київхліб» об’єдналася з транспортною компанією «КТЛ» та розвозять хліб, борошно, сухарі, печиво по всіх районах Києва. Працюють не лише усі Київські, а й регіональні цехи – Біла Церква, Фастів, Сквира. Всі ці підприємства випікають понад 200 тонн хліба за добу. Та, якщо спочатку війни випікали лише батони, то тепер повернулися і до інших позицій – українського, сімейного, тостового.

Єдине чого Київхліб більше не буде виготовляти – це Білоруського хліба. Українській святині не годиться мати таку назву, так вирішило керівництво компанії, тож тепер хліб за цим рецептом гордо зветься «Отаманський». Хлібом з патріотичною назвою, як і іншими виробами Київхлібу, компанія безкоштовно забезпечує українських військових, в ТРО і ЗСУ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я