Презентація ювілейного альбому-каталогу “Київська картинна галерея.100 років”

0
653

Їхні імена переживуть століття… Адже всі вони – художники із великої літери, які  жили Мистецтвом і працювали в і”я Мистецтва! Щойно у Києві відбулася досить велелюдна презентація ювілейного альбому-каталогу  “Київська картинна галерея. 100 років”.

У цьому чудово оформленному виданні на 312 сторінках дуже яскраво і довершено (із поліграфічної та естетичної точок зору) представлені живописні роботи та скультури сучасних українських митців із колекції музею. Йдеться про 550 (!!!) експонатів, які є культурним ядром фондів “Національного музею “Київська картинна галерея”.

Як наголосив на презетації видання генеральний директор Київської картинної галереї, художник-живописець, Заслужений працівник культури України Юрій Вакуленко, цей унікальний альбом було видано в партнерстві музея з ГО АРТ-ФОНД ІГОРЯ ВОРОНОВА і Благодійним фондом “КУЛЬТАУРА” та за фінансової підтримки Ігоря Воронова, Анатолія Криволапа та Юрія Комелькова.

На урочистостях з нагоди презентації альбому-каталогу  відомий український арт-менеджер, меценат  та колеціонер Юрій Комельков сказав, що цю солідну за розміром та чудово ілюстровану книгу свідомо видано в трьох різних обкладинках. «І це –  абсолютно не випадково, – звернувся до журналістів Юрій Комельков. – Перша обкладинка – це робота Івана Айвазовського, як неперевершеного класика. Друга – «Українська дівчина» Володимира Маковського, яка стала за останні роки візитівкою музею “Київська картинна галерея”.

Ну, а на третій обкладинці  нашого альбому поціновувачі сучасного образотворчого Мистецтва побачать пейзаж «Український мотив» одного із найбільш впізнаваних у світі українського майстра живопису Анатолія Криволапа. Саме цей автор  є засновником нового українського пейзажу, одним із лідерів сучасного мистецтва держави. Це дуже важливий приклад того, що відомий в Україні митець не словом, а ділом (читайте –  фінансово) підтримує архі  потрібне всім громадянам України унікальне музейне видання. Ось чому сміливо можу стверджувати : мій колега та друг Анатолій Криволап  започаткував нове джерело та новий тренд підтримки розвитку українського образотворчого мистецтва.»

Ну, і новина для гурманів живопису та скульптури. Частина робіт, які навіки «прописалися» на сторінках ювілейного альбому-каталогу “Київська картинна галерея.

100 років”, протягом найближчих днів демонструватиметься у одному із залів музею. Приходьте на цю атмосферну виставку і ви : вона того  варта!

Адже ви зможете побачити дуже цікаві роботи  класиків сучасного українського образотворчого Мистецтва. Це витвори вони від чистого серця подарували музею – з нагоди 100-річчя цього закладу духовності та Культури.

А фотографії представних на виставці  робіт  опубліковані в альбомі.

Сергій Комісаров, шеф-редактор шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

Фото автора

#Київськакартиннагалерея #ПрезентаціяальбомукаталогуКиївськакартиннагалерея_100років #ЮрійВакуленко  #ЮрійКомельков  #АнатолійКриволап #СергійКомісаров #Укрпрес_інфо #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво  #Творчість #Творчество  #Культура  #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine Відкриті фонди.Класики сучасного мистецтва.Нові надходження до колекції та презентація альбому музею

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я