Володимир Балибердін – лауреат премії імені Сергія Колоса за 2021 рік

0
597

«Працюй і люби. Люби і працюй…» Із високою вірогідністю можу стверджувати, що саме це поєднання добре відомих кожному із нас слів є девізом по життю справді талановитої людини – художника-ювеліра, члена Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України Володимира Балибердіна.

       

Кілька днів тому до своїх мистецьких трофеїв (а він є лауреатом премії ім. Катерини Білокур, лауреатом премії ім. Тетяни Яблонської, а також  має відзнаку “За здобутки в образотворчому мистецтві” Київської організації Національної спілки художників) Володимир долучив ще один, не менш солідний,  творчий трофей.

       

Віднині керівник секції декоративно-прикладного мистецтва Київської організації Національної спілки художників України є також і лауреатом премії ім. Сергія Колоса. Із чим розчуленого Володимира Балибердіна привітали його друзі та колеги, які були запрошені на церемонію вручення премій КОНСХУ «Митець» за 2021 рік до київскої галереї «Митець». Символічне співпадіння, чи не так?..

Не менш прикметно, що високу творчу нагороду щасливий новоспечений лауреат премії ім. Сергія Колоса отримав не із рук керівників Київської організації Національної спілки художників України, а із рук своєї коханої дружини – талановитої української художниці Галини Дюговської. Як на мене, це дорогого вартує! Бо кожен із справжніх лицарів Мистецтва просто мріє одержувати головні трофеї життя із рук своєї леді! Протягом багатьох років поспіль, як журналіст і арт-менеджер, я уважно спостерігаю за цим супер позитивним сімейним і творчим тандемом.

     

Одного разу мав честь побувати у них в гостях – Галина та Володимир запросили мене до своєї майстерні. Головне враження від побаченого? Якщо коротко, то висновок мого перебування у «святая святих» цього гостинного подружжя зводиться до кількох рядків : «У цій мистецькій сім’ї завжди панує щира атмосфера гармонії та спокою, атмосфера взаємоповаги та взаємопідтримки. Що із величезним знаком плюс позначається і на творчості кожного із них». Як зазначила у своєму виступі перед учасниками  церемонії нагородження лауреатів премії КОНСХУ «Митець» за 2021 відомий український мистецтвознавець Валентина Єфремова, Галина Дюговська і Володимир Балибердін є «…двома крилами однієї чудової сонячної мелодії – мелодії радості і щастя». Як на мене, краще і не скажеш… Браво, пані Валентино!

   

Отримавши під бурхливі оплески друзів і колег премію імені Сергія Колоса, щасливий лауреат пообіцяв : на досягнутому зупинятися не збирається. Є у нього чимало цікавих ідей, які так і просяться, аби їх реалізувати чи в металі, чи у склі, чи у дорогоцінному камінні… Сподіваємося, що незабаром ми побачимо якісно нові роботи Майстра, які так само дивуватимуть поціновувачів сучасного декоративно-прикладного та ювелірного мистецтво своєю досконалістю, довершенністю та виразністю! Щастя та процвітання вашій творчій родині, дорогі наші Галино та Володимире! І – чекаю на нове запрошення до вашої творчої майстерні. Адже так хочеться першому із журналістів в Україні побачити, що у вас нового і цікавого з”явилося на світ Божий у 2022 році …

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ :

У своїй творчості Володимир Балибердін, як художник-новатор, постійно використовує різноманітні технологічні прийоми художньої  обробки металу, кістки, перламутру… Працює в кількох творчих напрямках декоративно-прикладного мистецтва – ювелірне мистецтво, скульптура, створення артоб’єктів з лози, тощо.Володимир Балибердін протягом багатьох років поспіль є організатором, куратором та учасник численних виставок, пленерів, мистецьких акцій, як в Україні, так і за межами нашої держави.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото автора та Rami Albustanly

#ВолодимирБалибердін #ГалинаДюговська #ТворчістьВолодимираБалибердіна #ВалентинаЄфремова #ПреміяіменіСергіяКолоса #Мистецтво #КОНСХУ #галереяМитець #Митець #ПреміяКОНСЗУМитець2021року #СергійКомісаров #Укрпресінфо #Мистецькіпленери

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я