«Різдвяний вечір у галереї «Глобус» відбувся!

0
314

Старий рік минає, Новий починається, а на полотні Життя так багато залишається!.. Я знову – про Мистецтво… Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди різних професій і переконань. В тому числі, й митці, яких навколо себе вже протягом багатьох років об”єднує Арт-центр Бойко, заснований моїми старими добрими друзями і побратимами по безмежному цеху сучасного образотворчого Мистецтва – Оксаною та Валерієм Бойко.

       

Дуже давно це симпатичне подружжя заснувало вельми цікаву традицію:  в переддень кожного Нового року під прапором Арт-центру Бойко вони збирають у галереї «Глобус» (для тих, кому ще не доводилося побувати тут, повідомляю  точну адресу : Київ, вул. Зоологічна, 8) всіх митців, які мали честь демонструвати у цьому закладі духовності і культури свої творчі досягнення протягом року, що минає.

     

Називаються такі зустрічі «Різдвяні вечори у галереї «Глобус». Це і колективна виставка, у якій беруть участь як мінімум тридцять авторів, це і творчі конкурси, це і унікальна можливість поспілкуватися із тими художниками, роботи яких ви бачили у Соціальних мережах, у реальному житті раніше бачити не доводилося…

   

Ось і 24 грудня року, що минає, Оксана та Валерій разом із «групою підтримки» провели у стінах галереї «Глобус» черговий Різдвяний вечір… Це веселе і атмосферне свято сучасного образотворчого Мистецтва зібрало більше тридцяти живописців, скульпторів, дизайнерів та графіків, мистецтвознавців та журналістів із багатьох куточків України. На творчий вогник до подружжя Бойко разом зі своїми друзями та близькими завітали і професійні митці, і художники – аматори, які тільки-но починають торувати свій шлях у великому Мистецтві…

     

Але кожен із учасників «Різдвяного вечора у галереї «Глобус» – 2021», як на мене, є особистістю. З такими людьми цікаво спілкуватися. Позаяк хто вони є насправді, чим наповнені їхні душі і серця, визначити досить легко: все це можна побачити на їхніх картинах. Кажуть, під Новий Рік, що не забажається – все завжди відбудеться, все завжди збувається! Це правда… У вас, шановні митці, є новорічні бажання? Тоді обов”язково розкажіть про них Оксані та Валерію Бойко! Як на мене, головне бажання більшості художників ( у яких, незважаючи на святкову метушню біля новорічної ялинки)  я таки-встиг взяти бліц-інтерв”ю для крайнього у 2021 році випуску моєї авторської програми «Мистецька хвиля +» на каналі Ukrvideotravel у Ютубі – організувати і провести свою чергову персональну виставку саме у  стінах «Глобусу».

     

Всі митці у один голос говорили  мені : тут завжди дуже комфортно. У «Глобусі» зажди панує приємна святкова атмосфера. У «Глобусі» завжди збираються люди, щиро закохані у Мистецтво. А ще Арт-центр Бойко дає кожному художнику – початківцю потужній шанс стати більш впізнаваним у середовищі колег і поціновувачів сучасного образотворчого Мистецтва України. Так що митці, із якими ми говорили про їхні найближчі творчі плани на «Різдвяному вечорі у галереї «Глобус» – 2021», і у Новому році планують активно співробітничати із Арт-центром Бойко. Як на мене, це абсолютно правильне рішення! За роки своєї роботи галерея «Глобус» дала путівку у творче життя тисячам відомих авторів. Знаю, що на досягнутому Валерій та Оксана Бойко зупинятися не збираються.

   

Підтвердженням тому – роботи юних вихованців художньої школи їхнього Арт-центру, яких також запросили на цю атмосферну дорослу вечірку… На космічній швидкості хлопчики та дівчатка малювали портрети тих, хто зібрався на  нашому Різдвяному вечері. Зрозуміло, що більшість діточок  зобразили на папері своїх рідних та близьких…Ну, а на фініші цього дивовижного святкового вечора, який зібрав у стінах галереї «Глобус» рідних за духом та  світосприйняттям людей різних професій і  різних поколінь, вихованці художньої школи Арт-центру Бойко побажали усім і кожному :

    

«З Новим Роком в добрий час!

Дід Мороз іде до нас,

А до тебе хай завітає

З тим що серце забажає,

Хай принесе тобі у хату,

Щастя й радості багато

Хай здоров’я повний міх

Покладе на твій поріг!»

     

Погоджуюся : у епоху корона вірусу побажання цих дітей – більш ніж актуальне для кожного із нас. В тому числі, і для людей, закоханих у Мистецтво… Дякуємо, шановні Оксано та Валерій Бойко, за цікаві виставки, які відбувалися у галереї «Глобус» у 2021 році! Дякуємо за знайомства із перспективними художниками! Декого із них я вже запросив взяти участь у пленерах, які у наступному році буду організовувати на Півдні України разом із моїми друзям – одеситами  Валерієм Махіним та Аллою Желевою. Сподіваюся на не менш цікаві  виставки і на не менш перспективні контакти із новими творчими  особистостями і у Новому році!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото автора

#ГалереяГлобус #Глобус #ОксанаБойко #ВалерійБойко #АртЦентрБойко#виставкаРіздвянівечориугалереїГлобус #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво  #Творчість #Творчество  #Культура  #Искусство #НСХУ #Mustsee

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я