Активісти йдуть до МОЗ запитати, чому влада провалює інформаційну компанію щодо вакцинації

0
348

Журналістів запросили на санкційовану акцію громадськості «ЗА відповідальну ВАКЦИНАЦІЮ і прозору антиковідну політику», яка відбудеться 24 грудня 2021 року з 11:00 до 13:00 біля Міністерства охорони здоров’я, за адресою: вул. Грушевського, 7.

Експерти, громадські діячі та активісти з усіх регіонів спробують задати напряму і почути відповіді на важливі питання від керівництва Міністерства охорони здоров`я України. А саме:

  1. Чому МОЗ провалює роз’яснювальну роботу щодо можливих побічних ефектів від різних вакцин та результатів випробування нових препаратів, що створює атмосферу страху і недовіри в суспільстві і дозволяє розквітати мракобісам і конспірологічним теоріям?
  2. Чому замовчується і гальмується дослідження щодо українських вакцин від Ковід, підтримку для створення яких анонсував Президент України Володимир Зеленський.
  3. Чому влада на місцях замовчує факти і робить все можливе, щоб новий штам «Омікрон» знову захопив інформаційний простір і спричинив черговий локдаун і паніку.

Організатори акції – ГО «Європейська країна», спікер та координатор акції, громадський діяч, експерт Ігор Криворучко +38 098 702-64-80

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я