Виставка – арт-ярмарок «ЗИМОВА ГАМА» у галереї «Gamma»

0
399

Художники-професіонали знають : колірна гама, палітра кольорів – це  ряд гармонійно взаємопов’язаних відтінків кольору в образотворчому й декоративному Мистецтві. Є весняна гама, є літня, є осіння… Ну, і зрозуміло, є гама зимова… До чого я веду? Та до того, що у ці дні в столичній галереї «Gamma» (вул. Михайла Грушевського, 9) повним ходом працює виставка – арт-ярмарок «ЗИМОВА ГАМА». Побував у цьому мистецькому просторі нещодавно і я…

   

Переконався : «ЗИМОВА ГАМА» – це дивовижна палітра зимових кольорів та святкового настрою! Як на мене, арт-менеджерка галереї «Gamma» Хелена Томассон дуже вдало підібрала роботи художників. Адже у кількох приміщеннях тут широко представлені справді цікаві картини талановитих українських митців із різних регіонів країни. Побачив на виставці живопис авторів, із якими маю щастя бути знайомим вже не перший рік поспіль….

      

«Наближаються Новорічні та різдвяні свята. Час теплих зустрічей із друзями, затишних сімейних вечорів, та невід’ємної частини свята – подарунків!  – розповідає Хелена Томассон. – Цьогорічна гама експозиції різнобарвна та по-справжньому різноманітна, на ній представлені живописна та графічна добірка «зимових» картин більш ніж 20 живописців – як заслужених майстрів», так і учнів, що тільки розкривають свій мистецький талант.

     

У нашому творчому активі – три автора із почесним званням «Народний художник України»! В експозиції представлені “зимові” тематичні картини Валерія Франчука, Степана Джуса та Михайла Кокіна.

     

Разом із живописними роботами  відвідувачі галереї можуть придбати колекційні ялинкові прикраси та ляльок ручної роботи. На ярмарку також ви побачите витвори декоративно-прикладного Мистецтва : вишивку, мікровишивку, живопис на пір’ї, світильники, унікальні годинники… Ялинкові прикраси власноруч створені художниками галереї. Деякі з митців погодилися на такий творчий експеримент вперше у своєму житті!

   

Гордість експозиції – виставка-продаж старовинних ялинкових прикрас з колекції письменниці Лади Лузіної, багаторічною мрією якої є музей Нового Року! Ви впізнаєте, або вперше розглянете цікаві іграшки з минулого сторіччя…»

   

Арт-менеджерка галереї «Gamma» Хелена Томассон  наголосила, що «Зимова гама» створена, аби надихнути кожного із поціновувачів сучасного образотворчого Мистецтва святковим, безтурботним настроєм, занурити його у атмосферу дитинства, подарувати відчуття різдвяної казки… Цю зимову атмосферу і Ви можете подарувати близьким та особливим людям у Вашому житті. Адже творчі подарунки – це дещо більше, ніж матеріальна річ. Це настрій, дух і самобутність людської творчості. Ось така вона, виставка – арт-ярмарок «ЗИМОВА ГАМА» у столичній галереї «Gamma».

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото автора

#СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Ukrvideotravel #СучаснеМистецтво #Мистецтво #сучаснеобразотворчемистецтво  #Творчість #Творчество  #Культура  #Искусство #Mustsee #галереяGamma #ВиставкаЗимовагама #ХеленаТомассон  #УКРПРЕС_ІНФО

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я