Київський Безпековий Форум відбувся

0
512

У перший день зими у столичному готелі Хілтон вібдувся Київський Безпековий Форум. Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» присвятив цей Міжнародний форум 30-й річниці нашої Незалежності та національного референдуму, проведеного 1 грудня 1991 року. Нагадаємо : цей референдум  утвердив державність і закріпив міжнародно-правову недоторканність і непорушність кордонів України.

       

Головними для форуму стали запитання, звернені до національних політиків і всієї країни: як найефективніше захистити Україну від агресії Росії і як захистити національний курс змін, обраний після Революції Гідності?

       

Учасники форуму – політичні лідери, військові, економісти, експерти з проблем безпеки та міжнародних відносин, громадські активісти. До форуму звернуться академік Ігор Юхновський, автор ініціативи референдуму 1991 року, та академік Володимир Горбулін, колишній секретар Ради національної безпеки і оборони України. Спеціальний гість Київського Безпекового Форуму – європейський і польський діяч, Президент Європейської Народної партії Дональд Туск.

       

Серед почесних іноземних промовців – Вікторія Нуланд, заступниця Державного секретаря США, Марсі Каптур, співголова групи підтримки України в Конгресі Сполучених Штатів, Деймон Вілсон, президент і головний виконавчий директор Національного фонду на підтримку демократії, Адам Міхнік, головний редактор польської газети «Gazeta Wyborcza», Тімоті Снайдер, всесвітньовідомий історик і професор Єльського університету.

         

Українська влада повинна невідкладно ініціювати проведення саміту союзників України за участю США, Великої Британії, Німеччини і Франції та “всіх західних країн, які повинні підтримати українську державу”.Таку думку висловив експрем’єр-міністр, голова Київського безпекового форуму Арсеній Яценюк, відкриваючи КБФ.

 

На переконання Яценюка, за результатами цього саміту повинна бути підписана нова угода: “Не новий Будапештський меморандум, а нова угода союзників про підтримку, захист і допомогу Україні і українській армії”.”Адже наші союзники повинні чітко усвідомити: захищаючи Україну, кожен з них захищає свої країни, а всі ми разом захищаємо свободу і демократію у світі проти путінської диктатури і авторитаризму”, – наголосив голова КБФ.

Детальніше  про виступи інших учасників Київського Безпекового Форуму – за посиланням https://ksf.openukraine.org/ua/news/2168-1-grudnya–kijivsykij-bezpekovij-forum

Інформація – прес-служби КБФ

Фото – Сергій Комісаров, Міжнародне інформаційне агентство УКРПРЕС-ІНФО

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я