Концерт Гросу

0
373

23 листопада в Національному палаці України грандіозно пройшов концерт “української бджілки” Алина Гросу

Глядачи побачили круті декорації, велику кількість балету, джаз-бенд, а ще сюрпризи у вигляді дуету зі своїм коханим Романом Полянським. Разом вони виконали дві пісні: “Рушник” та “Почуття на касетах”. Під час виступу закохані ніжно обіймалися та цілувалися. До речі, як тільки Роман з’явився на сцені, весь зал почав вигукувати: “Роби пропозицію руки та серця”. Але закохані пожартували. Вони вдали, ніби не розуміють, про що йдеться.

Втім, пропозиція руки і серця на сцені все ж таки була. Співачка допомогла своєму фанату, зробити пропозицію своїй коханій. Після того, як Аліна заспівала свою чергову пісню, вона запитала залу, чи є тут Микита, якому вона має допомогти. Усі Микити почали вигукувати, що є. Кожен хотів піднятися на сцену до артистки. Втім, Аліна шукала певного Микиту. І він вийшов до неї з-за лаштунків, взяв мікрофон і попросив, щоб його кохана Юлія піднялася до нього на сцену. Дівчина, яка нічого не підозрювала, пішла до Микити. Тим часом хлопець став на одне коліно і пропонував їй. Шокована Юлія відповіла “так”.

Співачка розпочала свій концерт зі знаменитої композиції “Бджілка 2.0”. Це зухвала версія хіта її дитинства про маленьку бджілку. Виконавиця заспівала й інші відомі пісні, такі як “Вова”, “Малинові губи”, “Дика”, “Непереможна”, “Хочу я баса” та багато інших.

Матеріал наданий командою Lucky Ukraine
Lucky Ukraine PR Agency

Директорка агенції Олеся Тарасенко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я