Готуємося до українсько-сирійської виставки «І мертвим, і живим, і ненародженим…»

1
730

Все у нас вийде – тому що наполегливі і  послідовні! І навіть карантин нам не на заваді…

Півтора місяці тому, на відкритті Міжнародної виставки “Очаків-2021” у стінах Музею – майстерні Івана Кавалерідзе на київському Подолі, я вже почав розповідати вам, що одна із учасниць цього вернісажу (а саме – відома художниця Леся Тищенко) готується  до ще однієї масштабної арт- події.
 Йдеться про українсько – сирійську виставку картин і фото робіт, присвячених темі війни і миру. Із сирійської сторони участь у цьому міжнародному проекті бере відомий фото художник Rami Albustanly, який близько десяти років поспіль живе і працює в Україні.
Виїхати із рідної країни за кордон і оселитися в Україні його змусила кровопролитна війна, яка триває в Сирії вже далеко не перший рік . Своєю другою Батьківщиною Rami Albustanly вважає Україну, яку любить і серцем, і душею.
Нині, разом із Лесею Тищенко, мій сирійський друг активно готується до відкриття виставки «І мертвим, і живим, і ненародженим…», мета якої – силою живопису і фотографії показати, що «…у війни обличчя не жіноче.»
На виставці буде представлено 15 живописних робіт Лесі Тищенко і 15 світлин Rami Albustanly.
Ми вже практично на 100 відсотків  готові до цієї міжнародної прем”єри. Відкриття виставки незабаром  відбудеться у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна, адже у цьому військовому закладі навчання для майбутніх офіцерів вже відновлено.
Ну, а після завершення арт-події у військовому ліцеї Леся Тищенко, Rami Albustanly і я поїдемо із роботами виставки  «І мертвим, і живим, і ненародженим…» у ті регіони України, де нині йде війна…

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер

Фото автора

#ХудожницяЛесяТищенко #ВиставкаЛесіТищенко #RamiAlbustanly #КиївськийвійськовийліцейіменіІванаБогуна#МіжнароднавиставкаОчаків_2021 #ВиставкаІмертвим_іживим_іненародженим #Мистецтво #СучаснеМистецтво #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #RamiRiad #Мир #Війна #АТО

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я