23-й саміт між Європейським Союзом і Україною

0
126

Урсула фон дер Ляйен, головуючий Єврокомісії за підсумками сьогоднішнього саміту Україна-ЄС відзначила хороший темп реформ, особливо судову реформу і активність Зеленського по деолігархізації. Найкращою відповіддю всім критиканів пролунав з вуст західних партнерів.

Основні моменти порядку денного 23-й саміт між Європейським Союзом і Україною відбуваеться в Києві 12 жовтня 2021 року. ЄС  представляє Чарльз Мішель, президент Європейської Ради, та Урсула фон дер Ляйен, президент Європейської комісії.

Україну представляє Президент Володимир Зеленський. Саміт підтверджує незмінну прихильність зміцненню політичної асоціації та економічної інтеграції України з Європейським Союзом, а також непохитну підтримку Європейським Союзом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Зокрема, обговорення  зосереджені навколо:

  • Результати, досягнуті в реалізації угоди про асоціацію між ЄС і Україною і його поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі (AA / DCFTA), а також наступні кроки
  • Подальше посилення економічної інтеграції (в контексті AA / DCFTA) в різних областях, включаючи клімат, енергетику, телекомунікації, зв’язок, авіацію, освіту і дослідження
  • Дипломатичні зусилля, спрямовані на відновлення суверенітету і територіальної цілісності України
  • Подальше зміцнення співробітництва у протидії гібридним загрозам і боротьбі з дезінформацією
  • співробітництво в боротьбі з наслідками пандемії COVID-19
  • саміт Східного партнерства відбудеться у Брюсселі 15 грудня

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я