Виставка “Тепле джерело : Тбілісі ” у Музеї-майстерні Івана Кавалерідзе

0
212

Холодно, тепло, ще тепліше… Знайшов! І знову знайшов на милому серці київському Подолі, а саме у Музеї – майстерні Івана Кавалерідзе!

         

1 жовтня 2021 року  в рамках 10 (!!!) Ювілейного фестивалю українсько – грузинської дружби “Тбілісоба на Андріївському узвозі” у стінах Музею-майстерні Івана Кавалерідзе відкрилася колективна виставка трьох грузинських митців “Тепле джерело : Тбілісі “.

         

Якщо Ви хоча б одного разу побували у столиці Грузії, то знаєте : це справді комфортне і тепле місто, у якому шанують українців. Адже у нас так багато спільного… Виставка ” Тепле джерело : Тбілісі” присвячена старим районам цього древнього міста…

             

Ось так воно виглядає на картинах художників, які ніжно його люблять… Дякую вам, шановні грузинські митці, за цей справді теплий вернісаж про грузинську столицю у історичному серці Києва! Довідкова інформація про учасників вернісажу : Важа Маисурадзе, молодий професійний талановитий художник, представлений творами пейзажів тбіліських вулиць.

           

Віктор Маргішвілі працює переважно в монохромній живописній техніці, його тбіліські пейзажі зачаровують з першого погляду. Тамазі Арабові, художник-аматор та колекціонер, також представлений пейзажами-розповідями, за якими можна уявити буденне життя красивого та колоритного міста Тбілісі.

       

Друзі, обов”язково завітайте до Музею – майстерні Івана Петровича Кавалерідзе! Мистецтво такого рівня того варте!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

Фото автора

 #виставкаТеплеДжерелоТбілісі #Тбілісі #Грузинськіхудожники
#ХудожникВажаМаисурадзе #ХудожникВікторМаргішвілі
#ТамазіАрабові
#Музей_майстерняІванаКавалерідзе #ОлександрЮнін #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #СучаснеМистецтво #Мистецтво #сучаснеобразотворчемистецтво  #Творчість #Творчество  #Культура  #Искусство
#Мистецькахвиля #Ukrvideotravel #Mustsee

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я