Відкриття виставки «Золота палітра» у галереї «Митець»

1
260

«А завтра нас усіх чекає осінь –
Красива, фантастична, золота!
І вересневі ранки – теплі, босі,
І вечори, й холодна ніч густа…»

            

Саме цим ліричним віршем відомої української поетеси Вікторії Чорній я хочу сьогодні розпочати свою розповідь про відкриття дуже романтичної виставки «Золота палітра», на яку мене запросили керівники київської галереї «Митець» та  мої друзі – художники, які беруть безпосередню участь у цьому святі Творчості.

               

Подивився разом із численними шанувальниками сучасного образотворчого Мистецтва  їхні роботи і зайвий раз пересвідчився :  осінь – і справді  пора поетів, художників і романтиків… Саме такими людьми – поетичними, творчими і романтичними є всі без винятку учасники супер вернісажу «Золота палітра». Ось їхні горді імена і прізвища : Ольга Сокуренко, Павло Кір”яков, Емінегуль Зіятдінова, Олексій Овчаренко, Аліна Ворошилова, Наталія Ващук, Анна Лавреха  та Тетяна Самоткіна.

             

 

Якщо ви систематично і не перший рік поспіль читаєте мої рецензії про виставкові заходи у стінах галереї «Митець», то й раніше вже отримували грунтовну  інформацію про кожного із цих авторів. До того ж неодноразово. Адже всі вони тут – часті гості. Ну, і так само, сподіваюся, ви також неодноразово  бачили мої  інтерв”ю із цими художниками –  у телевізійній  програмі «Мистецька хвиля +» на каналі Ukrvideotravel у Ютубі. І кожного разу, так само як і я, напевно, робили нотатки у своєму блокноті: життя не стоїть на місці, а, отже, не стоїть на місці й творчий розвиток кожного із цих чудових самодостатніх авторів, серцем і душею закоханих у навколишній світ. І, в першу чергу, у нашу рідну Природу.

             

 

Ось і сьогодні, 21 вересня 2021 року,  завітавши на «творчий вогник» до галереї «Митець», вкотре помічаю : всі мої друзі – художники наполегливо і послідовно рухаються у бік досконалості, змальовуючи світ Природи.  Зростає (і це видно неозброєним оком)  рівень їхньої  індивідуальної творчої майстерності. Кожен із художників, графіків і скульпторів просто не  уявляє життя без Мистецтва. І саме це, як ніщо інше,  об”єднує у одну велику дружню родину Ольгу Сокуренко, Павла Кір”якова, Емінегуль Зіятдінову, Олексія Овчаренка, Аліну Ворошилову, Наталію Ващук, Анну Лавреху  та Тетяну Самоткіну.

 

         

Я щиро радію із того, що маю можливість спілкуватися із цими світлими душею особистостями у галереї «Митець» вже далеко  не вперше.  А ще мені дуже імпонує творчий підхід цієї бойової мистецької команди до пошуку назви кожної чергової колективної виставки, у якій вони беруть участь. Воістину :  як корабель назвеш, так він і попливе… Як на мене, назва вернісажу «Золота палітра» і цього разу є досить вдалою. Позаяк ця назва  «перегукується» із ще одним поетичним твором, рядки якого я, із вашого дозволу, також хочу навести на завершення цієї публікації про відкриття  виставки, яка викликала щире захоплення у всіх її відвідувачів.

«Що за диво — осіння палітра!
Сум і радість в пейзажі звучить.
Онде квітка остання розквітла,
Павутинка в повітрі летить.»

           

 

Чудові рядки, які належать відомій поетесі Надії Красоткіній, немов би «перелиті» на картини учасників цієї атмосферної мистецької події. Виставка «Золота палітра» – це відображення дійсності у художніх образах моїх друзів – митців, які вони досконало «закарбували» на полотні і у графічних роботах. Виставка «Золота палітра» – це життя Природи у її циклічності та повсякденності. Виставка «Золота палітра»  – це відбиток часу, у якому нам судилося народитися і жити, а їм, як художникам, – творити, генерувати все нові й  нові творчі ідеї – собі на радість і людям на добро.

           

Радію за кожного із учасників цього барвистого осіннього вернісажу : мої колеги –  художники, на противагу більшості  пересічних людей, на щастя, не розгубили свого таланту, не розвіяли його за вітром у вічній гонитві за матеріальними благами… Але головне не це. Ключове – що мої друзі-митці, яких я дуже люблю і шаную, постійно перебувають у творчому русі. А це означає, що по завершенню роботи  колективної виставки «Золота палітра», яка триватиме до 30 вересня цього року, її учасники  не почиватимуть на лаврах, а без розкачки  почнуть готуватися до нової мистецької імпрези…

           

Чекаю на запрошення, дорогі мої друзі – художники! А відео звіт про вернісаж «Золота палітра» за участі Ольги Сокуренко, Павла Кір”якова, Емінегуль Зіятдінової, Олексія Овчаренка, Аліни Ворошилової, Наталії Ващук, Анни Лаврехи та Тетяни Самоткіної ви, як завжди, зможете побачити у найближчому випуску програми «Мистецька хвиля+». Обіцяю : буде цікаво!

#ГалереяМитець #Митець #КарінаКравець #ArtgalleryMytets #виставкаЗолотапалітра

#Золотапалітра

#ХудожникAleksejOvcharenko  #художникОльгаСокуренко #художникПавлоКір_яков #ОленаКрасильникова #НаталіяВащук #художникАлінаВорошилова #художникЕмінегульЗіятдінова #художникТетянаСамоткіна #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #сучаснеобразотворчемистецтво  #Творчість #Творчество  #Культура  #Искусство

#Ukrvideotravel #Мистецькахвиля #Mustsee

 

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

Фото автора

 

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я