Відкриття проекту Art Seasons. Verbalisation

1
335

20 липня в Інституті проблем сучасного мистецтва (Київ, вул. Євгена Коновальця, 18-Д) відбулося відкриття проекту Art Seasons. Verbalisation. На думку його кураторів Анастасії Гончаренко та Анни Аветової виставка являє собою спільний простір знаків різних молодих українських митців.

 

У свої роботи вони вкладають власні міркування про мову як суб’єктивний досвід або соціальну конвенцію, про передачу знання та можливість вільно висловлюватися, про здатність візуального образу бути прямим ретранслятором певної думки.

Виставка виступає у ролі цілісного метаповідомлення та показує весь спектр підходів до осмислення феноменів мови через мистецькі роботи. В експозиції проекту Art Seasons. Verbalisation  представлені живопис і фотографія

Мета Art Seasons. Verbalisation — відкрити для українських глядачів та глядачок актуальний соціокультурний простір краïни через створення та реалізацію актуальних мультидисциплінарних проектів, які об’єднують висловлювання сучасних українських художників, в одній з найавторитетніших державних мистецьких установ — Інституті проблем сучасного мистецтва НАМ України.

Учасники та учасниці проекту: Тарас Гайда, Ріта Майкова, Лесь Панчишин, Євген Лапченко, Sasha Q, Loa Piontkovski,Жанна Подобед, Ігор Бондаренко, Олександр Гребенюк, Владислав Мельник, Дар’я Дрожденко, Єгор Паркер, Дарина Хараман, Юрій Болса, Юлія Шуткевич.

Виставка триватиме з 20 липня до 07 серпня.

Текст – прес-центру Інституту проблем сучасного мистецтва

Фото – Сергія Комісарова, УКРПРЕС-ІНФО

#Інститутпроблемсучасногомистецтва #відкриттяпроектуArtSeasons_Verbalisation #ArtSeasons_Verbalisation #Сучаснемистецтво #Українськемистецтво #Мистецтво #АннаАветова #АнастасіяГончаренко #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #ModernArtResearchInstituteoftheNationalAcademyofArtsofUkraine

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я