Артпроєкт #365daysafter у стінах галереї «Митець»

0
252

Напевно, найбільша (якщо говорити про кількість  учасників і їхніх робіт) виставка відкрилася у перший день липня цього року у київській галереї «Митець». Називається цей артпроєкт #365daysafter. Його підтримала Київська організація Національної спілки художників України.

Більше 200 художників із чотирьох держав світу організатори виставки залучили до його реалізації (артпроєкту #365daysafter) реалізації. Ті із поціновувачів сучасного образотворчого Мистецтва, кому хоча б одного разу пощастило побувати у стінах найстарішої столичної галереї, заперечать мені : «Такого бути не може…

Ми ж добре знаємо : за розмірами цей арт-простір є досить невеликим… Як сюди можна було «заштовхнути» більше 200 картин? Щось тут не так…» Відповідаю скептикам : у час новітніх інтернет – технологій можливе й не таке.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ :

Під час презентації відвідувачі зможуть пройти через портал у віртуальний світ проєкту #365daysafter. На вас чекають мистецькі твори учасників з України, Хорватії, Португалії і Китаю і понад 200-і творчих історій досвіду періоду пандемії. Історії натхнення і боротьби, творчих піднесень і зламів, відчаю і надії.

У кожному з них ви побачите відголосок власного шляху цього періоду, знайдете підтримку і натхнення.
#365daysafter є продовженням проєкту “Who am I today” (Хто я є сьогодні), який досліджував вплив самоізоляції на творчість у 2020 році. Це був перший в Україні артпроєкт, що на виклики локдауну відбувся у спеціально створеній віртуальній галереї.

Артпроєкт #365daysafter створено мистецькою організацією “MOKONSHU” разом з партнерами: креативним агентством “KAMSOMOL”, галереєю “Garaža KAMBA” (Загреб, Хорватія), міжнародною резиденцією митців “DE LICEIRAS 18” (Порто, Португалія), та independent Institute of Contemporary Arts “Snarte Space” (Нанчанг, Китай).

Ключовою ідеєю цього міжнародного артпроєкту є історія досвіду творчої діяльності періоду пандемії від кожного учасника. В рамках проєкту організатори зібрали понад 200-і історій досвіду митців з різних міст України, Хорватії, Португалії і Китаю, з якими відвідувачі зможуть ознайомитись під час виставки в одній із найстаріших київських галерей – галереї “Митець” з 1 по 8 липня.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО
Фото автора
Науковий консультант – мистецтвознавець Олена Красильникова

 

#ГалереяМитець #виставкаугалереМитець #сучаснеМистецтво #365daysafter #виставка365daysafter

#КарінаКравець #ОленаКрасильникова #НСХУ #КиївськаорганізаціяНаціональноїспілкихудожниківУкраїни #НаталіяВащук #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #програмаМистецькахвиля #каналUkrvideotravel

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я