Парламентський кубок – 2021

1
186

Діти з Луганщини отримали нову футбольну форму
Діти з смт. Комишуваха, що на Луганщині (10 км від лінії фронту) отримали від організаторів та спонсорів шостого благодійного матчу «Парламентський кубок – 2021» професійну футбольну форму та футбольні м’ячі.
Такий захід став можливим завдяки проведенню шостого щорічного благодійного футбольного матчу «Парламентський кубок – 2021» між командами «Збірною народних депутатів» та «Збірною журналістів України», який відбувся 1 червня 2021 року в Києві на стадіоні імені Віктора Баннікова.
Головною метою цього проекту, що вже став доброю щорічною традицією, є допомога дітям-переселенцям зі Сходу України. Його організаторами виступили: Українська асоціація футболу, Українська прем’єр-ліга та Інформаційне агентство «Центр новин».
Благодійний матч відбувся під патронатом Президента УАФ Андрія Павелка та за підтримки мецената Едуарда Мкртчана.
Водним партнером благодійного матчу виступила корпорація «Оболонь».
Громадський діяч, представник громади смт. Комишуваха Віталій Ткаченко в коментарі ІА “Центр новин” розповів, що нове екіпірування викликало бурю емоцій у дітей.
«Жителі, діти та батьки смт. Комишуваха дуже дякують за футбольну форму та м’ячі для дітей. Висловлюю подяку організаторам та спонсорам матчу та всім небайдужим, хто відгукнувся на прохання дітей. Завдяки такій благодійній допомозі діти можуть грати у футбол не тільки у своїй громаді, а й виступати на районних та обласних змаганнях. Одягаючи нову форму, у дітей з’явилася іскра в очах, вони зрозуміли, що мрії збуваються. Діти знають, що за них дбають і піклуються. Ми також мріємо про сучасне велике футбольне поле. Сподіваємось, що ця мрія, як мрії наших дітей, стане реальністю», – наголосив Ткаченко.
Відзначимо, що це не перша благодійна акція, яку організовують УАФ, УПЛ та ІА “Центр новин”.
Довідка:
Результатом 1-го «Парламентського кубку – 2016» стала побудова та облаштування кімнат корекційного центру «Прімавера» для дітей з обмеженими можливостями. Під час проведення 2-го «Парламентського кубку – 2017» був побудований та відкритий дитячо-спортивний майданчик в смт. Комишуваха Попаснянського р-ну Луганської області (за 10 км від лінії фронту). За результатами третього, четвертого, п’ятого «Парламентського кубку» – діти із Східної України отримали футбольну форму, екіпіровку та спорядження для занять спорту.
Результати Парламентського кубку

За результатами VI «Парламентського кубку» діти з Луганщини отримали нову футбольну форму

Парламентський кубок

Депутати і журналісти заради допомоги дітям-переселенцям зі сходу України зіграли у футбол

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я