Мистецький простір Artarea відновлює роботу

2
281
Новина із знаком плюс! Вірніше – із великим знаком плюс… Адже, дізнавшись про неї, на душі шанувальників Мистецтва розквітнуть троянди і інші, не менш красиві, квіти.

А тепер – по суті! 6-го лютого  Мистецький простір Artarea, розташований у історичному серці столиці, відновлює свою роботу. Саме про це керівники закладу культури і духовності Києва, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Софіївська, 11-15, із великою радістю поінформували представників ЗМІ, які спеціалізуються на висвітленні мистецьких подій.

І – кілька слів про  «вишеньку на торті» : незважаючи на карантин, очільники Мистецького простору Artarea (в рамках масштабного проекту  “ARTAREA ЧАСУ. Перезавантаження”) запускають низку нових просторів та програм.

Журналісти, запрошені на прес-захід, на власні очі пересвідчилися : це – діже цікаво. Як мінімум. І – як максимум –  безмежно перспективно. З точки зору передачі і  сприйняття інформації. Позаяк чимало мистецьких заходів віднині відбуватиметься у великій та малій Digital Gallery. Їхня  атмосфера буквально зачаровує… Завдяки сучасним інтернет – технологіям ти  немов би потрапляєш до дуже красивої казки…

Ми побачили, як на велетенських екранах оживають морські хвилі, як сходить і заходить сонце, як розквітають яблуневі сади і як опадає листя на лісових деревах… Словом, спец-ефекти, музика і відео просто дивовижні! Масштабний відео-арт, над створенням якого працювали десятки програмістів, художників і музикантів,  – це не лише релакс, а й чудовий анти – дот від зимової депресії та спліну.  Відвідувачі Мистецького простору Artarea зможуть майже на годину поринути в Єдиний Космічний Океан.

А паралельно із двома  Digital Gallery (вони розташовані на другому і третьому поверхах великого за розміром приміщення)  у стінах Мистецького простоту Artarea працюватимуть прекрасно оформлені  бюро живопису, графіки та скульптури.

Представники ЗМІ мали чудову можливість поспілкуватися із відомими в Україні та за її межами художниками, скульпторами, графіками і мистецтвознавцями, а також відвідали дві персональні виставки – талановитих майстрів пензля Федора Павленка та Ігоря Куделіна.

Про особливості їхньої  творчої манери журналістам детально розповіла  доктор філософських наук, доцент Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, директор Арт-центру «Альтер – его», член НСХУ Світлана Стоян.

Ну, а в режимі «очі в очі» ми мали сьогодні можливість поспілкуватися із талановитими українськими  митцями – художницею  Тетяною Кугай та скульптором Олексієм Владіміровим.

Отож, шановні любителі сучасного образотворчого Мистецтва, від імені очільників  Мистецького простору Artarea переказуємо вам вітання і запрошуємо до них у гості. Пересвідчилися на власні очі: проект  “ARTAREA ЧАСУ. Перезавантаження”  – це саме те, що кожному із лікар приписав!

Нудьгувати вам не доведеться. А чекають  на вас тут щосуботи та неділі з 11-00 до 20-00.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО
Фото автора

#МистецькийпростірArtarea #проектARTAREAЧАСУ_ #Перезавантаження культура #сучаснемистецтво   #художникФедірПавленко #художникІгорКуделін #СвітланаСтоян #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО

 

 

 

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. А ось як виглядає арт-інсталяція, якою нам пощастило милуватися сьогодні у великій та малій Digital Gallery у реальному просторі і часі…. Диво, справжнє диво! Подивіться цей невеликий фрагмент – і душа заспіває!
    Відео – у кінці мого посту на Фейсбуці за посиланням https://www.facebook.com/profile.php?id=100010869068564

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я