Відкрито колективну виставку «Олійний живопис» у Центральному будинку художника

0
174
П’ятниця 13-го, та ще й пандемія осоружного коронавірусу у самому апогеї… Ще з дитинства кожному із нас добре відомо  : тринадцяте число будь-якого місяця, яке припадає на п’ятницю, вважається у багатьох культурах нещасливим днем і є одним з найпоширеніших забобонів. П’ятниця 13-го, а вони – щасливі! Адже вони – це  оптимістично налаштовані мислити і творити митці, які, незважаючи на забобони, саме цього дня таки-відкрили довгоочікувану  колективну виставку художньої студії Національної спілки художників України на третьому поверсі ЦБХ, розташованому на Львівській площі, 1-5 у Києві.

Називається цей листопадовий вернісаж, у якому беруть участь 23 – и вихованця Заслуженого художника України Віктора Леонідовича Левченка, просто і лаконічно : «Олійний живопис».  Планували провести цю подію ще на весні. Але – як мовиться – не судилося.

Коронавірус не дав тоді шансу. І саме у п’ятницю 13-го листопада все стало на свої місця. Дивовижний за різноплановістю робіт вернісаж, незважаючи на об”єктивні перешкоди, було відкрито в урочистій і веселій  атмосфері. Звичайно, з найсуворішим дотриманням всіх вимог карантину.

« Особисто я щиро радію за кожного із учасників цієї важливої  мистецької події, яка відбулася у стінах нашого рідного дому – Центрального будинку художника, – розповів інформаційному агентству УКРПРЕС-ІНФО ініціатор виставки «Олійний живопис», керівник студії НСХУ, Заслужений художник України Віктор Левченко.

– Ви б бачили, із яким піднесенням, із яким захопленням готувалися до підсумкового  (у цьому році)  вернісажу мої учениці і учні! Всі – без винятку.  Більшість із цих людей  не є професійними живописцями. Але за роки навчання у нашій студії вони  досягли неабияких висот у творчості.

Декому із цього гурту дуже  поталанило у житті : кілька художників – аматорів свого часу  вступили до лав НСХУ, чому я безмежно  радий. А щоби відбулася така якісна  метаморфоза, всім їм  доводиться багатенько  працювати – у вільний від основної роботи час. І люди працюють : малюють у студії, малюють на пленерах, малюють вдома  –  рідним і друзям на радість і собі на втіху!

У мене це викликає  захоплення і повагу до кожного із учнів. Вони – на вірному шляху і, як я бачу, не збираються із нього звертати. І це дуже добре видно : адже рівень картин всіх без винятку учасників нашої колективної виставки «Олійний живопис» постійно зростає».

Ну, а більше про учасників цієї  події і про їхні  творчі здобутки ви дізнаєтеся із чергового випуску програми «Мистецька хвиля +» на каналі Ukrvideotravel у Ютубі за цим посиланням  :  https://www.youtube.com/watch?v=xnejI0fkTjw

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО
Фото – автора

 

#КолективнавиставкаОлійнийживопис

#ХудожнястудіяНаціональноїспілкихудожниківУкраїни

#НСХУ #ЦБХ  #ХудожникВікторЛевченко #СергійКомісаров #художникПавлоШарко #УКПРЕС_ІНФО #КатеринаБалабуєва

#програмаМистецькахвиля #каналUkrvideotravel #ЖаннаРудницька #СвітланаЦибульник #ОленаІсаченко

#НеонілаВолошина

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я