Персональна виставка живопису «ПОРИ РОКУ» Юрія Базавлука

0
398
З корабля – на бал! На бал справжнього Мистецтва. Ще буквально вчора разом із вісьмома  українськими художниками я перебував у мальовничих Карпатах – ми плідно працювали і  гарно відпочивали на пленері «Славсько. Осінь – 2020», який організувала і провела Тетяна Ціко.
Одного жовтневого дня (було це на початку тижня) на мій месенджер надійшло повідомлення від чарівної  Irina Xurset – арт – менеджера Муніципальної Галереї Мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного, яка розташована на столичній Троєщині.
Ірина повідомила, що 16-го жовтня у цьому закладі культури відбудеться мега – прем”єра : йдеться про відкриття персональної виставки живопису «ПОРИ РОКУ» відомого українського живописця Юрія Базавлука.
Мені цей митець подобається давно, але на виставку потрапити у день прибуття зі Славсько до Києва важкувато – дорога є дорога… І все ж Ірина вмовила мене.
Пообіцяла : «Не пошкодуєте. Адже це Мистецтво надзвичайно високого рівня». І ось, відклавши всі справи «на потім», практично із потяга я поїхав Муніципальної Галереї Мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного.
А коли потрапив у це велике за площею ошатне приміщення сказав сам собі : «І справді, недобре було б, якби я не послухався  Ірини… Адже виставка  – першокласна!»

І  відкрили її – з дотриманням усіх вимог карантину – керівники галереї на найвищому рівні.
Як це відбулося  і хто саме потрапив на вернісаж до талановитого  автора, за спиною якого вже більше десяти персональних виставок і навчання Мистецтву у кращих музеях США, – ви побачите  у  черговому випуску програми «Мистецька хвиля +» на каналі Ukrvideotravel y  Ютубі.
  Був сам – раджу і вам!

ДОВІДКОВО :

«Пори року». Так називається виставка  живопису Юрія Базавлука, художника з древнього, оповитого легендами міста Путивля.

Звісно, образи цього краю домінують в експозиції, але і кияни побачать своє місто, його історичні пам’ятки, відтворені вправним пензлем митця. Це не випадково – Юрій Базавлук, багато років живе працює у Києві

.

У роки юності він  освоював ази мистецтва художника в студії під керівництвом В. Забашти. Митець інколи нагадує, що диплома професійного художника в нього немає.

Але роботи професійні, майстерні, без жодної краплини аматорства.  Він є членом НСХУ – і абсолютно заслужено! Але як часто ми зустрічаємо професіоналізм, як бездушне ремесло?

Водночас кожна робота Юрія Базавлука сповнена емоцій, випромінює енергію. Композиція, відчуття кольору –  безпомилкові. Без сумніву, навіть в паризькому музеї д’Орсе полотна нашого митця викликали б таке ж захоплення, як і роботи класиків імпресіонізму.

Але поки ми можемо побачити насичену велику експозицію в Муніципальній Галереї Мистецтв ЦРБ ім. П.А.Загребельного. І, звісно, ви зможете поспілкуватись з автором – Юрієм Базавлуком.

Виставка працює щодня з 12.00 до 19.00. Вхід вільний.

Наша адреса: вул. Теодора Драйзера, 6.

ВІДЕО ПРО ВІДКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ЮРІЯ БАЗАВЛУКА ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ У ЮТУБІ :

 

#МуніципальнаГалеряМистецтвКиєва #виставкаПори року #ХудожникЮрійБазавлук #СучаснеМистецтво #Ukrvideotravel #Мистецькахвиля #IrinaXurset #СергійКомісаров

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я