Виставку «ДО ГРУЗІЇ З ЛЮБОВ”Ю» відкрито!

0
217
Що не кажіть, а Мистецтво сильніше за коронавірус! Так – так, я не жартую… І воно спроможне об”єднати людей доброї волі навіть тоді, коли це зробити практично не можливо. Не вірите? А я – вірю.

Адже сьогодні став свідком повноцінного творчого дива : у самий розпал осоружної  пандемії коронавірусу, попри всі негативні прогнози на тему «бути чи – не бути?» у Музеї – майстерні Івана Кавалерідзе на Андріївському узвозі, 21 таки  стартувала (!!!) Міжнародна виставка «ДО ГРУЗІЇ З ЛЮБОВ”Ю», у якій беруть участь одночасно  32-а художники і 3-и фотографи  із 4-ьох  держав світу.

«ДО ГРУЗІЇ З ЛЮБОВ”Ю» – виставка живопису, графіки, фотографії  сучасних авторів із Грузії, України, Італії і Австралії, до участі у якій директор Музеї – майстерні Івана Кавалерідзе Олександр Юнін запросив справді талановитих митців із світовими іменами.

І у кожній із картин, на кожному фото ми бачимо древню і, водночас, вічно молоду Грузію – казкову країну, у якій живуть і працюють наші брати по Вірі і Духу. Цей міжнародний мистецький захід – із дотриманням всіх вимог карантину – працівники Музею – майстерні Івана Кавалерідзе проводять в рамках  9-го Міжнародного фестивалю «Тбілісоба» на Андріївському узвозі.

На жаль, в 2020-му році «Тбілісоба» проходить в досить скромному форматі – карантин є карантин… Отож, ні запальних грузинський танців, ні чудового співу на київському Подолі ми не побачимо і не почуємо.

Але  ця дивовижна за енергетикою виставка стала своєрідною компенсацією за втрачену можливість зануритися киянам і гостям столиці  у вир веселого і гомінкого грузинського свята!

Чому можна лише щиро радіти. І, завітавши до цього храму Культури на Андріївському узвозі, можна доторкнутися до істинних художніх шедеврів, які вдалося зібрати у один час і в одному місці – на радість шанувальників справжнього Мистецтва.  Мистецтва з великої літери!

Ну, а наприкінці  свого невеличкого  посту хочу поділитися із вами, мої дорогі друзі,  і своєю творчою радістю.  Так сталося, що дві мої фотографії  (за підсумками минулорічного прес-туру до цієї гостинної Кавказької держави) також потрапили на виставку у Музеї – майстерні Івана Кавалерідзе… Дрібничка, а приємно…

Дякую керівникам  Музею – майстерні Івана Кавалерідзе, що запросили мене на цей унікальний за підбором авторів  вернісаж не лише у ролі журналіста, а й у ролі фото художника!

Хоча, зізнаюся, і сьогодні я також не почивав на лаврах :  підготував фото репортаж про відкриття виставки, ну, і за старою доброю традицією відзняв черговий відео репортаж для програми «Мистецька хвиля +» на каналі Ukrvideotravel у Ютубі… Незабаром ви побачите цей відео звіт про відкриття виставки справді міжнародного рівня! Дочекайтеся!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО
Фото – автора
#ДОГРУЗІЇЗЛЮБОВ_Ю #ВиставкаДоГрузіїзлюбов_ю #Грузія #Музей_майстерняІванаКавалерідзе #ПосольствоГрузіївУкраїні #ФестивальТбілісоба #Андріївськийузвіз #ОлександрЮнін #СергійКомісаров #Мистецькахвиля #каналUkrvideotravel #УКРПРЕС_ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я