Першого вересня біля Верховної Ради народних депутатів чекає «урок брехні»

0
201

У вівторок, 1 вересня, журналістів, активістів та всіх небайдужих громадян запрошують прийняти участь у безпрецедентній акції «Скажи правду людям – поліграф для депутата», що відбудеться 1.09.2020р., о 10:00 біля Верховної Ради. (вул. М. Грушевського, 5).

Першого вересня, незважаючи на коронавірус, діти йдуть до школи, студенти – до своїх вишів, а народних депутатів України запрошують офіційно перевіритися на Першому в світі ліцензованому пересувному детекторі брехні у рамках проекту «Перший прозорий».

Отже, 1.09.2020 року, о 10:00 біля стін Верховної Ради відбудеться громадська акція «Скажи правду людям – поліграф для депутата». Організатори заходу – низка громадських об`єднань, серед яких ГО «Світле майбутнє України», ГО «Антирейдерський комітет», ГО «Вільні люди» та інші, закликають депутатів пройти мобільний поліграф не відкладаючи, прямо перед стінами Парламенту, на очах у людей!

«Символічно, що ця акція запланована на «День знань» – 1 вересня, коли діти, молоде покоління йде до учбових закладів здобувати освіту, навчатися принципам відповідального дорослого життя. А тут, в столиці, ми запрошуємо сучасних політиків, народних обранців показати суспільству хто є хто, показати приклад усім громадянам!

У нас є діючий сучасний поліграф, у нас працює ліцензований, професійний поліграфолог, у нас є обладнана за всіма стандартами, схвалена асоціацією поліграфологів України, «Прозора кімната», де людина зможе сконцентруватися лише на запитаннях та своїх відповідях. Отже, я не бачу жодних перепон для дійсно народного, сумлінного депутата, який обіцяє боротьбу з корупцією та прозорі відносини з народом, щоб не пройти перед очима людей наш пересувний детектор брехні, не завітати до нашої «Прозорої кімнати». Якщо ти працюєш на інтереси держави, не порушуєш закони, не береш хабарів – тобі нема чого боятися. Навпаки своїм прикладом ти покажеш, що у владі дійсно є чесні люди! І це буде величезний плюс для такого депутата. Принаймні, сподіваємося побачити хоча б одного чесного депутата, який не злякається відповісти на прості питання щодо своїх вчинків, своєї діяльності»,розказав один із організаторів заходу, волонтер, активіст і громадський діяч  Яків Осташ.

Питання, які зададуть народним депутатам, якщо хтось з них зважиться довести свою чесніть і патріотизм, плануються наступні:

  1. Чи отримував хабара для лобіювання економічних інтересів (голосування за певні закони) бізнесових структур?
  2. Чи співпрацював із спецслужбами Росії або інших країн?
  3. Чи порушував колись закони України?
  4. Чи розголошував державні таємниці?
  5. Чи включав у передвиборчі програми пункти, які не збирався виконувати?

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я