Виставка Тані Василенко «Нова реальність» у галереї «Мануфактура»

0
211
Як це важливо для людини, закоханої у Мистецтво : опинитися в потрібний час у потрібному місці! І – на радість собі і добрим людям  – потрапити на відкриття нового творчого сезону у компанії гарних друзів…. Дві години тому в арт-галереї «Мануфактура», на  Обухівському шосе, 2 розпочався новий творчий сезон цього осередку культури.

А відкрила його (разом із директором «Мануфактури» Софією Біріною) відома українська миткиня Таня Василенко, картини якої переносять глядачів до «Нової реальності». Саме так називається її чергова персональна виставка. Чому  так, а не інакше? Про це йдеться у бліц – інтерв’ю Тані Василенко, яке я розмістив у коментарі до цього посту…

ДОВІДКОВО

Динамічний розвиток світу навколо, глобальні метаморфози природи, екологічні зміни – все це надихнуло мисткиню на створення нової серії робіт. Завдяки використанню абстрактних прийомів, об`ємності, поєднанню чуттєвої експресії і асоціативних образів, авторка зобразила іншу картину реальності. Де природа – це інтуїтивний простір, який говорить з людиною своєю мовою.

Зупиніться на хвилину та відчуйте, як пульсує серце всесвіту у кожній картині, прийміть запрошення на діалог, прогуляйтеся її абстрактно-флористичними лабіринтами. І лише, піддавшись цій ледве вловимій магії, зможете пізнати закодовані послання. Саме в цей момент художниця постає певним провідником, майстром візуального контакту, перекладачем тонких енергій світу.

«Я бачу, як природа видозмінюється, багато видів рослин зникають через забруднення екології, ландшафти змінюють свою структуру через діяльність людини та трансформацію клімату. Саме тому у своїх картинах я намагаюсь зафіксувати мить природи, яка в майбутньому може не повторитись. Мої роботи – це своєрідний літопис краси та життя, написаний абстрактною мовою для майбутніх поколінь» – каже Таня Василенко.

Сміливі сюжетно-композиційні рішення, зухвале поєднанням кольорів, інноваційне технічне втілення надає кожній роботі впізнаваності та самобутнього звучання. Такі «живі» і насичені, вони стануть стильним акцентом у будь-якій оселі, прикрасять офіс або послугують приємним подарунком.


Таня Василенко народилась 11 травня 1977 року у м. Києві. Закінчила Київську державну академію декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука. Членкиня Національної спілки художників України.

Весь свій творчий шлях художниця сміливо експериментує та шукає нові шляхи втілення ідей. Її візитівкою є авторська техніка «об`ємного живопису». Саме за рахунок цього створюється ефект тривимірної реальності, що дозволяє глядачеві відчувати картини глибше.

Роботи Тані Василенко брали участь у безлічі групових і персональних виставок в США, Європі, Китаї, Японії, Росії та Україні. Крім того, були представлені Saatchi Art в двох арт-ярмарках The Other Art Fair. Значна частина картин займає почесні місця в приватних і музейних колекціях України та інших країн світу.

Мисткиня є організатором фестивалю «TalentEnergyFest» і засновником Художньої школи живопису і малюнка «Санта Декор» у м. Києві.


Виставка триватиме з 22 серпня по 22 жовтня.

#ВиставкаНовареальність #ГалереяМануфактура #ХудожникТаняВасиленко

#СофіяБіріна #Мистецтво #СергійКомісаров

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО
Фото – автора

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я