Художньо-соціальний проєкт «MUMPSY. WANTS. TATTOO.»

0
195

Епіграфом до цієї публікації я  вирішив взяти куплет із відомої гумористичної пісні про братів наших менших. Тих, у кого п”ятачок на мордочці і кумедний хвостик – самі знаєте де…


«Куме, не бийте свиней,
Не схожі вони на людей :
Людина може вкрасти й вбити,
Свиня це не може зробити…»


Художньо-соціальний проєкт «MUMPSY. WANTS. TATTOO.» від 29 липня представлено у виставкових залах Музею історії Києва.
Свинка Мампсі – це віртуально-полотняний персонаж-блогер, створений художницею Дар’єю Іващенко.

Мампсі має власний акаунт в Інстаграм, де вона розмірковує на тему впливу трендів на власний вибір. Вона досліджує актуальну культуру татуювань, підіймає питання нестійкої свідомості та закликає молодь відповідально ставитися до власного тіла.

Переглянувши експозицію, можна простежити, як змінювалося тіло Мампсі протягом 9 місяців існування проєкту та почитати найцікавіші коментарі її підписників🐷 Ну, а я закликаю знову і знову наших красунь – дівчат : перед тим, як зробити тату на своєму (створеному Богом!!!) тілі, добре подумайте – аби не перетворитися й собі на … свинку Мампсі!

В роки юності тату на жіночих руках, грудях, спині і сідницях виглядають досить пікантно. Але, красуні, спрогнозуйте на перспективу : як ці самі татуювання виглядатимуть на вашому тілі, коли вам «стукне» 50-60-70 років… Отож бо і воно, дівчата!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО
Фото – автора

#ALLUSIONS #MUMPSY_WANTS_TATTOO #виставкаALLUSIONSуМузеїісторіїКиєва #сучаснеобразотворчемистецтво #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Дар_яІващенко

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я