«Міста України – відновимо український туризм разом»

1
252

Управління туризму і промоцій КМДА та Комітет з туризму ТПП України оголошують про спільну ініціативу – «Міста України – відновимо український туризм разом».

Київ пропонує містам і регіонам України об’єднатися для відновлення туризму

Туризм є однією з найбільш постраждалих галузей економіки України. Сьогодні по всій країні не працюють тисячі турфірм, закриті сотні готелів та санаторіїв, екскурсійних бюро. На відміну від інших галузей економіки України для повноцінного відновлення сектору туризму знадобиться не один місяць. Але готуватися до цього відновлення потрібно вже зараз.

Саме тому ми пропонуємо містам та регіонам України об’єднатися задля реалізації спільної ініціативи: «Міста України – відновимо український туризм разом» для відновлення туристичних потоків між містами України.

Мета: об’єднати міста для спільної промоції та заохочення українців подорожувати Україною. Пошук шляхів виходу з кризи індустрії гостинності міст України через посилення крос-промоції регіональних туристичних центрів для залучення внутрішніх туристів.

Така ініціатива, через поєднання міст України, допоможе підтримати туристичну індустрію, яка вкрай постраждала від пандемії.

Спільна ініціатива міст України проходитиме під патронатом голови Асоціації міст України Віталія Кличка.

Пропонуємо спільно спрямувати наші зусилля на взаємодопомогу у створенні конкурентоспроможного туристичного продукту.

Міста: Одеса, Запоріжжя, Дніпро, Херсон, Миколаїв, Харків, Чернігів, Ужгород, Полтава, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль.

У рамках ініціативи планується розробити спільну стратегію міст щодо виходу туристичного сектору з кризи. Важливо виробити спільну стратегію просування турпродукту, аби українці не боялися їхати в міста. Зокрема, потрібно донести до туристів, що міста – це також безпечні зони відвідування. Що готелі цього року значно знизили вартість проживання для українських туристів. Важливо показати, що наші міста мають чимало унікального і особливого, чого не мають закордонні дестинації.

Інформація – Управління туризму і промоцій КМДА та Комітет з туризму ТПП України

Фото – Сергій Комісаров, УКРПРЕС-ІНФО

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я