Кому бухгалтерка ТОВ “ФЕРМЕР” допомогла ошукати ТОВ “Меса-Дорбуд”?

0
195

Олександрія, місто Кіровоградської області. Тут зареєстрована компанія “Фермер”, з якої все почалося. ТОВ “Фермер” займається продажем комплектуючих для сільськогосподарської техніки. Їхній річний прибуток становить 300 тисяч гривень.

Однак вони взяли в оренду техніку турецької компанії “Меса-Дорбуд” на суму мільйон 800 за місяць ще у липні 2019.

У січні до директора фірми почали надходити листи про заборгованість за оренду техніки та її повернення. Однак він про це нічого не знав. Ми приїхали у це місто аби самим перевірити обставини за якими все відбувалося. Сергій Сульженко, директор “Фермер” нам розповів, що усі ці махінації скоїла його бухгалтерка. Раніше Шаповалова, тепер Мануілова Валентина Володимирівна працює бухгалтером у “Фермер” із 2003 року. Сергій працює два тижня в Олександрії, а два знаходиться вдома в Мелітополі.

У липні 2019, коли він був вдома, то Валентина маючи доступ до печатки та підробивши підпис, перевела через “Фермер” кошти, нібито за оренду техніки. Для підтвердження нам надали виписку із банку.

Тут відстежується така ситуація: 5 липня 2019 ПрАТ “Коммунтранс” перерахували мільйон 250 гривень на “Фермер” за договором суборенди техніки від 4 липня. У цей же час від компанії “Фермер” “Меса-Дорбуд” отримує мільйон 200 гривень за договором від 4 липня 2019 про оренду техніки. Потім 19 липня “Коммунтранс” знову переводить мільйон гривень на рахунок компанії “Фермер”, а 24 липня 992 тисячі “Фермер” перераховує їх на ще одну фірму ТОВ “Грант Трейд Укр” нібито за якийсь товар. 29 липня “Фермер” знову переводить 700 тисяч вже на компанію ТОВ “Буд-прилад”.

На той час власниками є жителі Борисполя, і в цей же час “Коммунтранс” незаконно купує техніку компанії “Меса-Дорбуд” у компанії “Буд-прилад”.

14 серпня 2019 “Коммунтранс” знову перераховує 300 тисяч на “Фермер” за договором суборенди. 20 серпня “Фермер” сплачує “Меса-Дорбуд” 800 тисяч за оренду техніки і того ж числа “Коммунтранс” платить ту ж суму у 800 тисяч за суборенду. За цей період бухгалтерка Мануілова Валентина 4 рази перевела гроші в готівку по 10 тисяч гривень.

За словами директора “Фермер”, після усіх махінацій бухгалтерка пропонувала перереєструвати фірму на підставну особу. Аналогчно зробили із компанією “Буд-прилад” та у листопаді після махінації її перереєстрували на Руслана Мерзлякова.

Ми вирішили зателефонувати Валентині разом із директором компанії. Інформації про рахунки та чому вона переводила все це, відповідь незрозуміла. Вдома ми бухгалтерку теж не знайшли, а сусіди з нею не дуже спілкуються.

Директор компанії надав нам записи їхніх розмов, де ця ж Валентина розповідає про скоєний злочин із підробкою документів та переведенням коштів. Усе це їй запропонував зробити чоловік її сестри, який ймовірно працює в “Коммунтрансі”.

Директор компанії “Фермер” ще 14 лютого за цим написав заяву до поліції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я