Батумі після карантину коронавірусу розпочинає туристичний сезон – 2020

1
197
Інформація, прочитавши яку, ви відчуєте : Грузія – далеко, але Грузія – близько! З великою радістю інформую туристів, які не уявляють себе без подорожей мальовничою і гостинною Грузіє і, зокрема, Аджарією – перлиною у туриститній короні цієї країни.

З 1 липня у Батумі та Аджарії офіційно відкриється літній туристичний сезон для іноземних туристів. Про це повідомили у Департаменті туризму і курортів Аджарії.  Батумі та Аджарія стануть одними з перших, де туристи зможуть відпочити на морі, в горах, національних парках, а також скористатися безліччю інших видів туризму, представлених у регіоні.

    “Відпочинок туристів у Батумі буде максимально безпечним та комфортним, з дотриманням усіх правил та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), адже під час карантину 27 наших готелів були задіяні у програмі обсервації громадян Грузії і мають досвід роботи під час епідемії”, – зазначила  директор Департаменту туризму і курортів Аджарії Тінатін Зоїдзе. За її словами,  на усіх пляжах Батумі буде зберігатися необхідна дистанція у 1,5-2 метри між відпочивальниками, а готелі дотримуватимуться правил гігієни та безпеки, прийнятими ВООЗ.
    З 36 авіакомпаній, які здійснювали авіарейси до Грузії, 20 заявили про намір відновити свої польотні програми уже з початку липня. Національна туристична адміністрація Грузії розробляє проект спеціальних «зелених зон» по країні, де не було виявлено заражень коронавірусом.
Однією з перших таких зон стане гірська Аджарія, де не було зафіксовано жодного випадку захворювань на коронавірус.

     Морське узбережжя Аджарії має протяжність 21 км берегової лінії, температура води в літній період складає 21-26 градусів, у Батумі відкрито близько 20 готелів міжнародних готельних мереж. Найпопулярнішими екскурсійними об’єктами в Аджарії є Батумський ботанічний сад, дельфінарій, середньовічна фортеця Гоніо, Старий та Новий Бульвар, Аджарський будинок вина.

2019 року Грузію відвідали 9,3 млн. іноземних туристів, що на 7,1% більше, ніж у 2018 р. , туризм у Грузії складає 11,5% ВВП.

Інформація Департаменту туризму і курортів Аджарії

Фото – Сергія Комісарова, Інформаційне Агенство УКРПРЕС-ІНФО

#Грузия #Аджария #Батуми  #отдыхвГрузии #ОтдыхвАджарии #ОтдыхвБатуми #Грузинскоевино  #аджарскоевино #Travelpressclub #ЦентрразвитиятуризмаУкраины #visitbatumi #Помирупутешествуемвместе #gobatumi #ДепартаменттуризмаикурортовАРАджарии #Ukrvideotravel #СергейКомиссаров

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я