Суд відмовив ПрАТ “Коммунтрансу” в клопотанні про зняття арешту з техніки ТОВ “Меса-Дорбуд”

0
205

Четверте слухання у Господарському суді Київської області у справі незаконної перереєстрації техніки турецької компанії ТОВ “Меса-Дорбуд” завершилося на їхню користь. Як все відбувалося. У суді були присутні представники компанії ПрАТ “Коммунтранс” та ТОВ “Меса-Дорбуд”.

На минулому засіданні представники ТОВ “Меса-Дорбуд” виявили, що техніка компанії перебуває під заставою у компанії ТОВ “ДС ПРОМ ГРУП”. Їх передала компанія ПрАТ “Коммунтранс” 30 січня за 85 мільйонів.

Однак адвокатка ПрАТ “Коммунтрансу” визнала це лише після того, як ТОВ “Меса-Дорбуд” надали документи із реєстру. А на цьому судовому засіданні адвокатка ПрАТ “Коммунтрансу” говорить, що не знала про документи, а отримала їх лише у переддень засідання електронною поштою. На думку представників ТОВ “Меса-Дорбуд” представники ПрАТ “Коммунтрансу” вводять в оману суддю.

Кримінальне провадження за заявою ТОВ “Меса-Дорбуд” відкрили 21 січня, а 30 січня ПрАТ “Коммунтранс” передали техніку під заставу ТОВ “ДС ПРОМ ГРУП”. Тобто коли техніка теоретично була арештована, як речовий доказ в кримінальному провадженні від ТОВ “Меса-Дорбуд”, ПрАТ “Коммунтранс” заставили її. Представниця ПрАТ “Коммунтрансу” на цьому судовому слуханні хотіла скасувати арешт незаконно перереєстрованої техніки.

Але суд це рішення не підтримав, таким чином ця техніка лишається арештованою. Адвокатка компанії ПрАТ “Коммунтранс” Змієвська Тетяна Петрівна минулого засідання також говорила, що знає про компанію ТОВ “ДС ПРОМ ГРУП”, яка отримала під заставу техніку від ПрАТ “Коммунтрансу”. Але приховала від суду, що вона теж є представником і “ДС ПРОМ ГРУП”. Однак нам вдалося з’ясувати, що вона представляла їхні інтереси у 2019 році у цьому ж господарському суді київської області.

На наші запитання вона знову не відповіла.

Наступне судове засідання відбудеться після закінчення карантину.

Минуломе засідання дивиться ТУТ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я