Засідання суду стосовно техніки ТОВ “МЕСА-ДОРБУД”

0
177

Судові засіданні у справі незаконного відчуження техніки у турецької компанії ТОВ “Меса-Дорбуд” тривають. Цього разу на відміну від минулого засідання прийшла й сторона відповідача, адвокатка компанії ПрАТ “Коммунтранс”. Однак представники ТОВ “Буд-приладу” так і не з’явилися. Знімати себе у судовому залі адвокатка не дозволила. Наполягала на знятті арешту із техніки, яка незаконно перереєстрована через компанію ТОВ “Буд-прилад”.

За словами адвоката “Меса-Дорбуд” ця заява суперечить сама собі. Адже адвокатка спочатку говорить, що ПрАТ«Коммунтранс» не мало наміру продати далі техніку, а потім посилається на те, що техніка вже арештована в іншому кримінальному провадженні, тому не існує необхідності у додатковому арешті, накладному господарським судом Київської області.

Нагадаємо, що на території ТОВ “ДС ПРом Груп” в Українську Донецької області завдяки навігаторам знайшли 20 одиниць техніки ТОВ “Меса-Дорбуд”. А 29 січня її перевезли у місто Вишневе в рамках кримінального провадження, як речовий доказ. Згодом вже 17 квітня техніку знову перевезли на стоянку тієї ж “Дс пром груп” у місто Бровари за рішенням Бориспільського суду за клопотанням “Коммунтрансу”. У ході засідання адвокатом ТОВ “Меса-Дорбуд” з’ясувалося, що цю незаконно перереєстровану техніку після того як було розпочато кримінальне провадження, “Коммунтранс” передало у заставу за зобов’язаннями на 85 мільйонів гривень, іншій компанії, ТОВ “ДС Пром Груп” 30 січня. На запитання судді за що саме була застава у розмірі 85 мільйонів представниця “Коммунтрансу” пояснити не змогла. Ми хотіли задати їй кілька запитань однак вона спілкуватися із нами не захотіла.

Наступне засідання відбудеться згодом та справу по суті ще не розглядатимуть.

Дивиться : Судовий процес турецької інвестиційної компанії “Меса-Дорбуд”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я