Пандемія коронавірусу – виклик туристичній галузі всієї планети!

0
140

Всесвітня Рада подорожей та туризму (WTTC) звернулася до лідерів країн G20 прийняти невідкладні заходи для порятунку туристичного сектору через пандемію коронавірусу.

Під час віртуальної зустрічі керівників туристичних відомств провідних країн світу, яка була організована Саудівською Аравією, йшлося про те, аби виділити фінансові ресурси та скоородинувати допомогу для порятунку крупних туристичних компаній – авіа та круїзних компаній, готельних мереж, туроператорів, а також глобальних мереж бронювання.

За даними Всесвітньої Ради з туризму та подорожей, сьогодні під загрозою опинились понад 75 млн. робочих місць у секторі туризму в усьому світі. Саудівська Аравія особливо стривожена цією ситуацією, оскільки індустрія туризму забезпечує у цій країні 1,45 млн. робочих місць (11,2% від усіх у країні).

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ :

До 2030 року королівство планує прийняти 30 млн туристів.

Влада однієї з найконсервативніших країн в світі Саудівської Аравії вирішила з 1 квітня 2018 року почати видавати туристичні та бізнес-візи всім бажаючим. Про це повідомляє Daily Mail.

Зокрема, повідомляється, що за рахунок розвитку  туризму королівство хоче стимулювати економіку і менше залежати від нафтового бізнесу.
Інформація – Travel Press Club

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я