Пандемія коронавірусу б”є по туристичній галузі

0
176

Всесвітня Рада Подорожей і Туризму (WTTC) заявила, що у результаті пандемії коронавірусу під загрозою скорочення знаходиться до 50 мільйонів робочих місць в секторі подорожей і туризму у всьому світі.
“Останні дані WTTC показують, що число поїздок по світу в 2020 році може знизитися на 25 відсотків. Це еквівалентно втраті трьох місяців подорожей, що може призвести до відповідного скорочення робочих місць на 12-14%, або до 50 млн. робочих місць “, – повідомила президент WTTC Глорія Гавар’я.
Після всебічних консультацій з іншими організаціями, що займаються туризмом і подорожами, WTTC пропонує ряд заходів, які необхідно вжити, щоб забезпечити швидке відновлення сектора після того, як ситуація з коронавірусів виявиться під контролем.
Організація має намір навіть запропонувати свою підтримку урядам різних країн, особливо тим, які будуть проводити сильну політику для швидкого відновлення галузі.
Серед заходів по відновленню міжнародного туризму WTTC пропонує:
– спрощення візових формальностей та зменшення вартості віз;
– застосування нових технологій для проходження прикордонного контролю;
– зменшення податкового навантаження (зменшення або скасування податків на мандрівників, таких як аеропортові, портові та готельні збори, що збільшують вартість поїздок);
– введення пільг і стимулів для забезпечення підтримки бізнесу компаній, які найбільше постраждали від вірусу.

Інформація – Всесвітньої Рада Подорожей і Туризму (WTTC)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я