Міністерство закордонних справ Украіни планує реставрацію фасаду

0
202

Міністерство закордонних справ Украіни планує реставрацію фасаду будівлі на площі Михайлівській 1.
Вікна в цій будівлі, а їх там понад 500, завжди були дерев’яні. Зараз їх планують замінити на дешеві алюмінієві. МЗС не захотіло реставрувати рідні дерев’яні вікна, як того вимагають існуючі норми для об’єктів, що є Пам’ятками архітектури чи історії.

Google на запит «дерев’яні вікна», показує десятки українських фабрик, з яких мінімум п’ять вже досить довго експортують українські вікна з дуба та ясеня в Британію, ЕС, так би мовити «по лінії МЗС».
Але на думку Міністерства, чи ж бо його держсекретаря Зайця А.І, (документи за його підписом) в українському МЗС мають стояти саме алюмінієві вікна. Тож на вимогу замовника проектувальники розробили проект з використанням профілю з алюмінію. А через хитру трансформацію і канцелярський цирк, сьогодні в тендерних документах бачимо вже конкретно польський профіль AluProf.

Стос документів, який дозволив оминути заборону на використання алюмінієвих вікон в спорудах такого типу (ДБН В.3.2-1-2004 “Реставраційні, консерваційні, ремонтні роботи на пам’ятках культурної спадщини» досить товстий, що втім не заважає документам протирічити одне одному.

Колеги, ми ж тут всі заради краси?

Якщо хтось має час та натхнення трохи посіпати МЗС за полу, долучайтесь, бо майже 31 000 000 гривень піде на підсилення економіки дружньої Польщі.

Шановне дерев’яне віконне панство! Тепер ви бачите, що до високих стандартів кохання з МЗС ще треба дорости)

Номер тендеру на Прозорро:
UA-P-2020-02-21-005997-b

PS: наразі, разом з ГО «Культурна держава» написаний ряд звернень про перевищення службових повноважень в Урядовий контактний центр, в Державну аудиторську службу по моніторингу тендерів, в Департамент охорони культурної спадщини, та подана вимога безпосередньо в Прозоро – про приведення тендерної документаці до відповідності.

Можна і потрібно ще.

Google: Чиновник / definition/
«тот кто ведет свою роботу с холодным равнодушием, без интереса, бюрократически».
Але це не факт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я