Про виставку «ТАЄМНИЦЯ ЧОРНОГО ПОЛОТНА» Олександра Оніщенка

0
157

12 лютого у МВЦ Музею історії міста Києва відбудеться відкриття виставки живописця Олександра Оніщенка.

Олександр Оніщенко – відомий в Європі чеський художник українського походження, автор унікальної техніки живопису на чорному, власник празької приватної галереї «Jakubska».

У 1989 році Оніщенко зробив свій вибір: чорне полотно, мастихін, експресія та краса світу, в якому кожен глядач мріє лишитися назавжди. Його яскраві, фактурні, живі картини сповнені любов'ю до життя, глибиною драматизму, іронією і торжеством самотності, як невід'ємної частини справжнього творця.

На виставці «Таємниця чорного полотна» будуть представлені роботи з сюжетами європейських вулиць, природою екзотичних країн та красою рідної України. Техніка живопису на чорному полотні є винаходом та лейтмотивом творчості Оніщенка. Цей прийом поглиблює акцент на сюжетній лінії зображення, підкреслює деталі та відтворює особливу атмосферу. А головне – стимулює автора експресивно та швидко працювати над картинами, що і надає їм особливої емоційності.

Про автора:

Олександр Оніщенко народився 1957 року в Чернігові. У 1991 році художник вирішив ризикнути і поїхати в повну невідомість за кордон. Авантюризм і сміливість привели Олександра до Праги. Першою темою його живопису були саме празькі дахи. Але, безумовно, не тільки дахи Праги зробили Оніщенка відомим художником в Україні та за кордоном. Міські етюди, трамваї, готичні вулички, безкраї простори полів, небесні бурі, степові птахи, квіти, ліси і гори – все, що створює неповторну красу нашого всесвіту, знаходить відображення у творчості художника.

Окрім своєї галереї Оніщенко активно виставляється в Чеській республіці. Тут у художника з кінця 90-х пройшло 11 виставок. Також митець виставлявся у Франції, Великобританії, Малайзії та США. У 2019 році Олександр вперше провів свої виставки в Чернігові, Одесі та Києві. У цьому ж 2019-му, заснував свою школу живопису на чорних полотнах у Празі.

 Інформація прес-центру МВЦ Музею історії міста Києва

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я