Виставка Дитячих Картин у Вишгороді

0
204

Це благодійний захід нового формату для міста і ми запрошуємо маленьких художників, з усього району, прийняти участь.
#fspacecharity
За підтримки Вишгородська районна державна адміністрація та Вишгородська міська рада/ВМР

Нижче розповімо про мету заходу та його механізм, а детальне технічне завдання опублікуємо окремо.
Тому БУДЬТЕ УВАЖНІ та слідкуйте за наступними постами.

ДЛЯ ЧОГО ЗАПУСКАЄМО ТАКУ АКЦІЮ?

По-перше, хочемо зібрати кошти для закупівлі 2го LED-апарата фототерапії новонароджених до місцевого Пологового Будинку (одну лампу ми вже придбали та передали на баланс закладу 19/11/2019 – інформація є на нашій сторінці Family Space Vyshgorod).

По-друге, робити добрі справи та долучати до цього дітей – невід’ємна частина нашого життя і безцінний досвід їм на майбутнє. Добрі справи вкрай важливі для суспільства!

МЕХАНІЗМ заходу:
Учасники пишуть картини відповідно до технічного завдання (окремий пост).*
Передають роботи організаторам.
Виставка картин.
З 14/12 по 28/12 мешканці та гості міста зможуть насолодитись мистецтвом наших талановитих художників.
Продаж дитячих картин. Буде встановлена мінімальна вартість для всіх робіт, картини можна забронювати в організаторів у будь-який день виставки, а отримати після її завершення).
Продаж картин професійних художників, які підтримали проект і передали свої роботи. Їх можна буде придбати з неймовірною знижкою, більше 20% (приємний бонус для поціновувачів мистецтва).
Вилучені кошти будуть спрямовані на закупівлю обладнання до пологового – LED-апарат фототерапії новонароджених (BT-400, Bistos, Китай, базова вартість – 60 тис грн, для нашого проекту є можливість отримати 30% знижку), який буде передано на баланс Пологового Будинку міста #вишгород.

Якщо у Вас залишились питання, з радістю на них відповімо:
Лілія +38(067) 468-3973

* Діти, чиї роботи приймуть участь у виставці, отримають подяки та подаруночки від партнерів заходу

ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ : Вишгородська районна державна адміністрація, Вишгородська міська рада/ВМР, Katya Dudnik, Nataliia Nausevich, Svetlana Yakovleva , Valeriya Velikaya , Lesia Maksymova, ВМЦ ХЕТУМ “Джерело”, Sapiens Школа Нового Формату для дітей 1-6 класів, Ksenia Kovalova, Naiveart художня майстерня у Вишгороді, Natali Анохина, atmosfera_school, Світ очима художників, Art Cloud Studio Вышгород, Елена Ясинецкая, Інформаційне агентство УКРПРЕС-ІНФО.


Інформація – Family Space Vyshgorod

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я