Роботи скульптора Василя Бика на колективній виставці у галереї «Хлібня»

0
201

Який чудовий чоловік – наш славний скульптор  Василь Бик! Це я намагаюся «пожвавити» свою розповідь  про талановитого українського митця Василя Бика, із яким буквально позавчора познайомився на відкритті колективної виставки шістьох авторів у галереї «Хлібня» (Національний заповідник «Софія Київська).

Відкрите, привітне, всміхнене обличчя… Очі, в яких «стрибають бісики» – видно, що цінує гумор, сатиру,  іронію і самоіронію… Сильні руки – адже постійно має справу із металом і камінням…

Симпатичний чолов”яга цей пан Василь – з такими, як він, приємно мати справу. Запросив до мистецького гурту на цю чудову передноворічну виставку Василя Бика Заслужений художник України Анатолій Марчук.

За що йому особисто – велика подяка. Адже  мініатюри, які народжуються у творчій майстерні цього талановитого автора, викликають у шанувальників скульптури неприховані подив і захоплення.

Твори малої пластики Василя  Бика примушують замислитися над сенсом життя. А як же  добре його роботи  вписалися у велике коло міні скульптур ще  двох колег пана Василя – Зіновія Федика і Михайло Дмитріва! Гарно. Справді гарно…  

ДОВІДКОВО :

Василь Бик народився 1958 року на Житомирщині.

У 1993 році закінчив Українську Академію Мистецтв, майстерню монументальної скульптури професора В. З. Бородая.

Член Національної спілки художників України з 2006 року.

Автор пам'ятного знаку загиблим пожежникам під час  ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС (м.Київ); меморіальної дошки письменникові О.Т. Гончару (м.Київ). Брав участь у відновленні пам'ятника княгині Ользі (м. Київ) у 2005 році. Отримав грант від Товариства "Данте Аліг’єрі" на стажування до Італії, проходив його у Флоренції.
Учасник Міжнародного симпозіуму зі скульптури у Лівані (м. Зук Мікаель), 2007 рік.
Твори малої пластики цього скульптора  знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Німеччини, США, Італії, Греції, а також у фондах ДХВУ при Міністерстві Культури України та Національного заповідника "Софія Київська".
Живе і працює в Києві.  

#ГалереїХлібня #колективнавиставкаугалереїХлібня #АнатолійМарчук #МиколаГрох #ІннаПантелеймонова #ЗіновійФедик #МихайлоДмитрів #ВасильБик #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО


Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я