Digital Evolution Forum. 2019. Powered by Microsoft : рухаємося далі!

0
216

 Digital Evolution Forum. 2019. Powered by Microsoft : рухаємося далі!

 У Києві завершився третій Digital Evolution Forum за підтримки Microsoft, який відвідали понад 700 учасників. Ключова тема зустрічі — цифрова трансформація. Майже 82% бізнес лідерів бачать в ній величезний потенціал, а 85% з них вважають, що технології — двигун індустрій та ключ до розвитку бізнесу[1].

У той час, коли частина Києва занурилася в пітьму без світла — гості слухали виступи міжнародних спікерів (у день заходу Печерський район Києва на 2 години було знеструмлено). Прагнення зрозуміти, як технології допомагають розвитку бізнесу було не зупинити 😊

Про що розмовляли?

Цифрова трансформація пов’язана не стільки з інноваціями, скільки з вибором. «Після подорожей Центральною та Східною Європою я чітко бачу, що діджитал трансформація для розвитку у центрі візії кожної успішної компанії; сьогодні саме штучний інтелект найзмінююча технологія діджіталізаціі. Gartner прогнозує, що в найближчі чотири роки він (штучний інтелект), створить комерційну вартість в 94,4 трильйона гривень це неймовірна можливість для компаній, які дотримуються правильного підходу до інновацій.

Україна чітко рухається у правильному напрямку, створивши Міністерство цифрової трансформації й маючи намір перевести 100% усіх державних послуг в онлайн-режим, включаючи мету з автоматизації 20% цих послуг до 2024 року. Все це, поряд із успішною екосистемою прогресивних стартапів, доказ величезного потенціалу України», зазначив Філіп Ріг, президент Microsoft в Центральній і Східній Європі.

А що в Україні? Чи є досвід, яким можна поділитися?

У країні десятки компаній із сильною ІТ та бізнес експертизою. Вони допомагають українському та міжнародному бізнесу проходити процес трансформації. В екосистему Microsoft входить понад 1000 компаній-партнерів. Вони розробляють власні рішення, використовуючи платформу компанії, або адаптують готові для оптимізації бізнес-процесів клієнтів.

Так, наприклад, Raiffeisen Bank Aval, постійно навчаючи та підтримуючи команди на всіх етапах трансформації, зміг за рекордно стислі терміни перевести 7732 українських співробітників до «хмари», не отримавши жодного негативного відгуку. «Така трансформація не тільки відчутно поліпшила взаємодію з клієнтами Raiffeisen Bank, а й змінила підхід до комунікації всередині компанії», — повідомив Олексій Рибальченко, проєктний менеджер Raiffeisen Bank Aval.

Міжнародний лідер в аграрній сфері Kernel теж поділився своїм кейсом трансформації. Керівник IT-проектів Олександр Хижняк розповів, що компанії знадобилося 5 років та два етапи, щоб трансформувати організаційну структуру бізнесу, агротехнологічну програму, основні внутрішні процеси та інформаційну систему управління для досягнення поточних результатів з ефективності бізнесу.

Інвестиції в техніку, технології точного землеробства, навчання й підвищення кваліфікації співробітників, зміна корпоративної культури, інноваційні рішення Microsoft, розробка власної платформи та алгоритмів для переходу до моделі Digital Agriculture, зміна моделі взаємодії з партнерами для підвищення ефективності роботи фермерів — принесли не тільки збільшення доходу для Kernel, але й зростання задоволеності послугами та якістю продуктів компанії.

Генеральний директор Метінвест Digital Сергій Детюк у своєму виступі акцентував увагу на тому, що цифрова трансформація — це не стільки про впровадження технологій, скільки про зміну корпоративної культури. Тільки 16% проєктів досягають поставлених цілей. До топу причин, які призводять проєкти цифрових змін до успіху — правильна оцінка ролі й важливості культури компанії, а також активна залученість в цей процес топ-менеджменту. Крім цього, сучасний ІТ-лідер повинен відповідати за розвиток цифрової зрілості компанії, знаходити правильний баланс між потребами бізнесу й можливостями ІТ.

«Сьогодні, за допомогою технологій та сервісів Microsoft, цифрова трансформація й штучний інтелект стали набагато доступніше. Україна країна з високим потенціалом та можливостями для розвитку й впровадження цифрових технологій. За 17 років досвіду роботи на українському ринку ми сформували екосистему з понад 1000 партнерів, які пропонують ефективні рішення для бізнесу», — вважає Ян Пітер Де Йонг, генеральний директор Microsoft в Україні.

Йоад Двір, директор напрямку безпеки компанії Microsoft у Центральній та Східній Європі закликав не забувати про головне — безпеку та збереження даних, захист від стороннього втручання. Він зазначив, що безпека – ключовий фактор, без якого організації не зможуть функціонувати. Тільки за 2018 рік у Європі кількість хакерських атак перевищила 80 мільйонів, а середній збиток від наймасштабніших з них становить 10,3 мільйона євро. Сьогодні легко можна отримати доступ до чужих даними. ТОП-менеджер на власному прикладі показав, як рішення Microsoft та хмарні технології забезпечують їх збереження.

ДОВІДКОВО :

Microsoft (Nasdaq “MSFT” @microsoft) Компанія забезпечує умови для цифрової трансформації в епоху «інтелектуальної хмари» та «інтелектуальних технологій.  Місія компанії — надати можливість кожній людині та організації на планеті досягти більшого.

#ФорумDigitalEvolutionForum_2019 #Powered by Microsoft #цифроватрансформація

#СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО

Інформація прес-центру Форуму Digital Evolution Forum.2019. Powered by Microsoft

Фото – Сергій Комісаров, Інформаційне агентство УКРПРЕС-ІНФО


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я