Міжнародний марафон миру стартує у Кошице

0
149

На старт, увага, побігли! У словацькому місті Кошице у першій декаді жовтня відбудеться Міжнародний марафон миру, у якому братиме участь десятеро учасників бойових дій на Сході України. І всі вони – інваліди, які протягом багатьох місяців лікувалися у шпиталях, а потім почали тренуватися, аби довести світові і самим собі : «Якщо ми залишилися живими, пройшовши  пекельними дорогами війни, то ми потрібні Україні – як спортсмени! Отож, будемо виходити на старт у Кошице – як би не боліли рани. І будемо змагатися на рівних із іншими марафонцями!»

 Саме про це йшлося 30 вересня 2019 року під час прес-конференції у Посольстві Словаччини в Україні. Її учасники – Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, директор Асоціації FEMAN/ Повноважний м.Кошице з розвитку транскордонного співробітництва з Україною Едуард Бураш, Уповноважений Президента України з реабілітації учасників антитерористичної операції Вадим Свириденко –  детально поінформували журналістів про умови проведення Міжнародного марафону миру.

Ця знакова для легкої атлетики подія відбудеться з 4 по 7 жовтня. Вперше марафон у Кошице провели 1924 року.  До сьогодні він відбувається без перерв – за винятком 1938-го та 1940 років. Тобто Кошицький марафон є найдавніший  на європейському континенті і незабаром відзначатиме 100-літній ювілей.

Міжнародний марафон миру (МММ) у другому за величиною місті Словаччини цього разу вітатиме 2168 бігунів у головній категорії та приблизно 14 500 учасників у всіх дисциплінах.

Прикметно, що українська команда налаштована на високий результат. Та головне – не перемога у престижному міжнародному змаганні. Головне – перемога над собою!

#Міжнародниймарафонмиру #Словаччина #Кошице

#ПосольствоСловаччинивУкраїні

#МарекШафін #ЕдуардБураш #СергійКомісаров

#УКРПРЕС_ІНФО

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я