Девіз цих людей – «Живи великими кроками»!

1
194

Останнім часом у наших містах і селах все частіше можна зустріти на вулицях людей, які крокують по землі із  дещо незвичними спортивними палицями у руках. Ні, вони не інваліди – судячи із могутньої статури і швидкості пересування по місцевості. Це люди, які вирішили продовжити своє перебування на землі за рахунок скандинавської ходьби! Адже скандинавська ходьба – це суттєве покращення здоров”я, а ще – заряд  бадьорості і оптимізму. Днями у Харкові завершилася без перебільшення грандіозна спортивна подія осені – 2019 року :

жителі цього мегаполісу і гості міста стали свідками непересічних змагань. Адже тут відбувся Перший Кубок Української Федерації скандинавської ходьби.

Як зазначив журналістам Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО організатор цих загальнонаціональних змагань, президент Української Федерації скандинавської ходьби Ігор Єфименко, це було свято спорту, радості і  єднання тисяч наших співгромадян навколо позитивної ідеї – покращення власного здоров”я. Саме це, в першу чергу, і робить рідними і близькими по духу між собою тисячі людей, які за власним добровільним вибором займаються цим видом спорту в усіх куточках держави.

«До Харкова приїхали наші однодумці (як любителі, так  і професіонали скандинавської ходьби) із 27 міст України,» – розповідає президент Української Федерації скандинавської ходьби Ігор Єфименко. –  «Київ, Дніпро, Харків, Херсон, Токмак, Каховка, Запоріжжя, Бахмут, Львів, Новомосковськ, Маріуполь, Кам’янське, Фастів, Житомир, Лисичанськ, Кривий Ріг, Одеса, Костянтинівка, Павлоград, Гостомель, Покровськ, Мирноград, Біляївка, Новодонецьке , Вишгород, Богодухів та інші міста, містечка і села делегували на наше веселе свято здоров”я, сили і краси своїх найкращих спортсменів. Ви б бачили, із яким завзяттям змагналися ці люди, як вони долали дистанцію! Просто приємно було дивитися на моїх старих і нових друзів та знайомих.  Станом на вересень 2019 року наша Федерація об’єднала Клуби України: «Guide Walker» – Київ, «Nordic Fan» – Київ, «Скандікласс» – Новомосковськ, «Life Balance Club» – Київ, «Крок за Кроком» – Костянтинівка, клуб «Бадьорість» – Павлоград, «Scandic Fun» – Київ.

Так що ми оптимістично дивимося у майбутнє. Із кожним роком в Україні у рази збільшується кількість людей, для яких скандинавська ходьба є самим сенсом життя. І це особисто мене дуже і дуже тішить, адже починали ми поширення скандинавської ходьби в Україні практично на «голому інтузіазмі». Але нині я хочу констатувати те, що бачу : разом із однодумцями ми рухаємося у вірному напрямку. І він у нас – єдинний. Отож, дорогі друзі і однодумці, вперед і лише вперед – до подолання нових спортивних рубежів!»

Як наголосив  президент Української Федерації скандинавської ходьби Ігор Єфименко, у найближчій перспективі членів Федерації чекає багато нових грандіозних змагань. Особливо –  в в 2020 році. Де вони відбуватимуться, наш співрозмовник не сказав. Але пообіцяв : «Напередодні стартів обов”язково вас запрошуватиму до нас у гості. Повірте, те, що ви побачите, перевершить усі найсміливіші сподівання!»  А на прощання Ігор Єфименко  закликав журналістів Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО також приєднатися до Української Федерації скандинавської ходьби. Адже девіз Федерації  «ЖИВИ ВЕЛИКИМИ КРОКАМИ!» особливо близький журналістам, які саме так і  намагаються діяти щодня. Дякуємо за пропозицію, шановний пане Ігоре! Вже починаємо серйозно замислюватися над Вашою пропозицією.

#Жививеликимикроками #скандинавськаходьба

#ПершийКубокУкраїнськоїФедераціїскандинавськоїходьби #ІгорЄфименко #УКРПРЕС_ІНФО

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

Фото надані  Українською Федерацією скандинавської ходьби

1 коментар

  1. Масовість – ось що тут головне! Чудовий вид спорту і прекрасний відпочинок для тіла і душі! Вітаю Вас, Ігоре Єфименко, з реалізацією мега – ідеї загальнодержавного значення!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я