Туристичний work shop Грузії в Україні

0
179

Доброго дня, дорогий Тбілісі! Гамарджьоба, рідний Києве! Грузія продовжує «мирний наступ» на український туристичний ринок. І знає, для чого вона це робить. Адже в Україні живуть мільйони потенційних мандрівників, які хотіли хоча б одного разу побувати на території цієї гостинної Кавказької Республіки. 11 вересня  Конвеншн Бюро Грузії зібрало близько 30 провідних грузинських компаній – готелів, курортів та туроператорів – для проведення тематичного work shop у Києві.

І, на думку журналістів, які брали участь у цьому міжнародному бізнес – західі, він  пройшов на ура у одному із кращих готелів української столиці. Грузинська сторона запросила до себе на зустріч  керівників відомих українських туристичних фірм і компаній, які вже протягом багатьох років активно співпрацюють зі своїми партнерами у Тбілісі і інших регіонах цієї держави.

Перед учасниками work shop виступив виконуючий обов”язки Посла Грузії в Україні старший радник Посольства Грузії в Україні Джемал Гогітідзе. На його переконання, наша держава традиційно залишається однією з тих країн, звідки в Грузію приїжджає найбільше туристів. За кількістю міжнародних відвідувачів Україна опинилася на 7-й позиції, а приріст українських туристів за цей рік суттєво збільшився. «На досягнутому ми зупинятися не збираємося. Попереду – чудові перспективи. І я вірю, що туристичний потік із України до Грузії постійно зростатиме», – наголосив у своєму виступі виконуючий обов”язки посла Грузії в Українї Джемал Гогітідзе.

Перед учасниками work shop також виступила менеджер із питань розвитку Національної туристичної адміністрації Міністерства економіки Республіки Грузія Магда Санікідзе. Вона сказала, що туристів із усіх куточків світу до її батьківщини притягує ліберальний візовий режим. Громадяни 98 країн (в тому числі – і України) можуть приїздити до Грузії без віз. У 2018 році на території її гостинної держави побувало близько 8 млн. 680 тис. мандрівників. А протягом лише семи місяців поточного року тут відпочило вже майже 5 млн. іноземних туристів.

«Ми завжди раді приймати у себе туристів із України, – підкреслила у своєму виступі Магда Санікідзе. – Повірте, у нас є чим здивувати кожного українця. Адже Грузія – це батьківщина першої європейської цивілізації. Ми пишаємося, що на території нашої країни туристи можуть познайомитися із трьома об”єктами всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Традиційна грузинська кухня, традиційна грузинська культура і архітектура є і залишаються гордістю нашого древнього народу. І ми завжди раді друзям, які хочуть доторкнутися до історичної і культурної спадщини нашого народу,» – сказала Магда Санікідзе.

#Грузія #Грузинськийтуризм #відпочиноквГрузії#ПосольствоГрузіївУкраїні #СергійКомісаров #УКРПРЕС-ІНФО #Ukrvideotravel

Сергій Комісаров, заступник шеф-редактора інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я