додому Блог

Провальна кадрова та інформаційна політика МОЗ призвела до розвитку у людей параної та антивакс-рухів – Ігор Криворучко

Під Міністерством охорони здоров’я активісти з усіх регіонів прийняли участь в акції «За відповідальну вакцинацію та прозору антиковідну політику», мета якої – привернути увагу суспільства до проблем навколо вакцинації та лікування хворих на коронавірус, які замовчує МОЗ.

Учасники акції з усієї країни скандували гасла та відмітилися креативними плакатами із закликами до рішучих дій.

Як розказав ЗМІ один з організаторів мітингу, громадський діяч Ігор Криворучко, мета акції – перш за все змусити владу і керівництво МОЗ виправити помилки та розпочати відповідальну, прозору і чітку політику по найбільш гострих питаннях навколо епідемії коронавірусу.

«Темпи та якість вакцинації в Україні дуже відстають від європейських стандартів. Люди, здебільшого, недовіряють владі, і намагаються всіляко уникати вакцинування. Багато звертаються до шахраїв. А винне в цьому керівництво МОЗ, яке витрачає купу зусиль на рекламу і заклики, але абсолютно ігнорує роз’яснювальну роботу по тих питаннях, які найбільше турбують населення, а саме про можливі ускладнення, індивідуальні протипоказання, тощо», – розказав Ігор Криворучко.

На його думку, якщо коронавірусні вакцини та ліки проходять випробування по спрощеній процедурі, відповідно, інформація про хід досліджень та можливі побічні ефекти мають бути у відкритому доступі.

«В Україні вже є зафіксований випадок захворювання на коронавірус штамом “Омікрон”. Через це існує загроза нової хвилі епідемії. Введення бустерної дози може бути запобіжником для вакцинованої частини населення, але більшість українців отримали одне щеплення або взагалі не отримували. Причина цього – недовіра до вітчизняної системи охорони здоров’я. Багато громадян України мають негативний особистий досвід взаємодії з державним сектором медицини, а тому є вразливими для різноманітних конспірологічних теорій. Сертифікація вакцин та ліків від коронавірусу відбувається по спрощеній процедурі, а перед отриманням щеплення потенційний вакцинований ставить підпис про відмову від претензій. Як наслідок, суспільство вірить в конверсійний слід літаків, що розпилює коронавірус та змову транснаціональних корпорацій з українською владою», пояснює свою позицію громадський діяч.

Щоб унеможливити поширення таких теорій та ефективно протидіяти новим викликам,  активісти з ГО «Європейська країна» вимагають зробити відкритий реєстр можливих побічних дій для вакцин та препаратів, які проходять процедуру спрощеної реєстрації.

«Вважаю, що буде чесно та відповідально скасувати відмову від претензій до виробника вакцини або надавати державне страхування на випадок можливих ускладнень», – впевнений Ігор Криворучко.

Крім того, у зверненні до МОЗ він запропонував поновити створення української вакцини та ліків від коронавірусу державними науково-дослідними інститутами.

«Звертаюсь до міністра Ляшка з вимогою пояснити, де українські ліки та вакцини, створення яких анонсував Президент Володимир Зеленський? Чому це питання замовчується? Принаймні, можна було вже давно організувати випуск антиковідних препаратів на вітчизняних потужностях, що дало б робочі місця і економію бюджету»,  – впевнений організатор акції.

Під час мітингу активісти закликали покарати винних у нестачі кисню у ковідних відділеннях лікарень в листопаді цього року, що призвело до ускладнень, і зупинити тиск на головного лікаря Миколаївської обласної інфекційної лікарні Світлану Федорову, яка публічно розповіла про цю проблему.

«Вважаю, що несправедливе звільнення і тиск на головного лікаря миколаївської лікарні  Світлану Федорову – це неприпустима помилка, яка має бути негайно виправлена. Щоб зберегти обличчя, міністр Ляшко має взяти цю відповідальну та мужню лікарку на керівну посаду у МОЗ, де вона, я в цьому впевнений, може принести багато користі», – підсумував свою позицію в інтерв’ю представникам ЗМІ Ігор Криворучко.

Соціальний форум«Свідома громада – рівні можливості»

Соціальний форум
«Свідома громада – рівні можливості» – це обмін досвідом для вдосконалення типової моделі комплексної Програми сімейної безпеки та інклюзії «Свідома громада» на 2021 – 2025 роки за прикладом Ірпеня і впровадження її в інших громадах України, обговорення та затвердження проєкту Гендерного місячника як щорічного заходу в Україні.

Захід проводиться з ініціативи депутатки Ірпінської міської ради Віолетти Дворнікової та за підтримки Ірпінського міського голови Олександра Маркушина в рамках проєкту «Gender Month», засновником якого є членкиня Громадської ради при МФО «Рівні можливості» Ірина Ярмоленко.

Організаторами заходу виступають «Асоціація жінок України «ДІЯ». Приірпіння» та ГО “Центр Суспільних Комунікацій” у партнерстві з Університетом ДФС України, Асоціацією «Child.ua», ГО «Аутизм. Альтернатива», Геополітичним Альянсом жінок, Незалежною розширеною Делегацією жінок в ООН.

Цільова аудиторія – вчителі, батьки, лікарі, люди з особливими потребами, лідери думок та інші зацікавлені особи.

Під час форуму будуть презентовані кращі місцеві практики щодо створення умов соціального захисту інституту сім’ї та гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насиллю, захисту дітей та інклюзивних груп населення, підвищення рівня інклюзивної освіченості населення.

У рамках обговорення будуть проведені міжнародні мости з депутатками країн Східного партнерства та мамами з Португалії та США.

Для привернення уваги до піднятих тем організовуються ворк-шопи про лідерство і фінансову грамотність, психологічні та логопедичні тренінги для дітей і дорослих, тематичні кіно-покази, зустрічі і автограф сесії з відомими акторами та спортсменами.

Додаткова інформація за телефонами: 063 238 36 45; 063 594 77 54.

Місце проведення: Університет державної фіскальної служби України (Ірпінь, вул. Університетська, 31

Реєстрація на форум: https://forms.gle/xYwBjrJY9bUEfxbB7

Рослідування викрадення техніки “Меса Дорбуд” укрпресінфо(далі буде)

Техніку підприємства ТОВ “Меса-Дорбуд” перепродали через ряд  компаній, ТОВ “Фермер” отримав техніку в оренду та через ТОВ “Буд-прилад” ії незаконно продали по підробним документам компанії ПрАТ “Коммунтранс”. Дії здійснювалися незаконно без відома ТОВ “Меса-Дорбуд”, тобто грошей вони не отримували і навіть не знали про це. Як саме ПрАТ “Коммунтранс” отримали цю техніку ми вирішили розібратись та провели розслідовання.

Як слідчи віддають техніку шахраям

Слідчі вилучили техніку ТОВ “МЕСА-ДОРБУД” яка є потерпилою у справі та передали її ПрАТ “КОММУНТРАНС” У місті Вишневе під Києвом знаходиться техніка турецької інвестиційної компанії ТОВ “Меса-Дорбуд”. Вона зараз незаконно належить іншій, але українській фірмі ПрАТ “Коммунтранс”. Техніку перепродавали через ще дві компанії “Фермер” та ТОВ “Буд-прилад”. Напередодні до місця знаходження техніки прибули слідчі. Але тоді необхідних документів не мали. Та наступного дня вони прибули разом із силовим блоком. Ця територія, де перебуває техніка, закрита. Слідчі пустили лише представників потерпілї сторони “Меса дорбуд”, ледве з адвокатом.Ми чекали близько чотирьох годин, коли до воріт, що ведуть на територію із технікою почали прибувати тягачі іншої компанії.
І ще через дві години нас все ж пустили на територію. Як згодом виявилось причіп одного із тягачів, які прибули для транспортування техніки, теж був раніше викрадений у турецької компанії “Меса-Дорбуд”.
Однак та поліція, що була присутня, заяву оформляти не захотіли, тому “Меса-Дорбуд” викликали інших. Інші поліцейські вилучити вкрадений причіп не змогли, оскільки слідчий, як з’ясувалось, не подав її у розшук.
На питання що тут відбувається слідчі спочатку втікали, а потім сказали, що виконують рішення суду.
Цей суд знаходиться в Борисполі. Про його засідання адвокати потерпілої сторони “Меса-Дорбуд” не знали. Чому саме в Борисполі, якщо справи заведені у Броварах та Вишневому – не зрозуміло. Але за нашим прихованим записом слідчі говорили погодились що віддають техніку шахраям.Незважаючи на пізній час , техніку почали загружати.
Адвокат фірми “Коммунтранс”, що придбала всю цю крадену техніку теж прибув на місце стоянки. Говорить, що водіїв не знає.
Десь біля 6 години ранку всі 20 одиниць техніки почали вивозити. Ми прослідкували за нею і територіально наразі вона знаходиться у Броварах. На паркані написано, що територія належить ТОВ “дс пром-груп”. Наразі представники турецької інвестиційної компанії “МесаДорбуд” подали заяву до Державного бюро розслідувань щодо можливих незаконних дій слідчих.

Як техніка турецького інвестора компанії “Меса Дорбуд”, перестала їм належати?

Як техніка турецького інвестора компанії “Меса Дорбуд”, перестала їм належати? Принаймні зараз. Їхнє обладнання для доріг взяла в оренду інша компанія, тільки українська, під назвою “Фермер”, а ті в свою чергу здали в суборенду ще одній фірмі “Коммунтранс”. Фінансовий директор Дорбуд говорить, такі махінації з нашими інвесторами – не припустимі, тому вони звернулися до поліції та пішли до суду. У техніку вміщені навігатори, тому частину все ж знайшли, незважаючи на те, що за словами фірми “Фермер” її нібито не орендувала і документів не підписувала. І саме тому інвестиційна компанія “Дорбуд” написала листа в Офіс Президента про так звані махінації. Зараз справа на розгляді. Якщо вчасно не зупинити перепродаж, то і ця техніка не повернеться до рук власника, а саме фірмі Дорбуд. Що буде далі – побачимо, однак, якщо інвесторів в УКраїну не буде, то і країна не розвиватиметься, а після карантину нам це вкрай необхідно. Будемо надалі слідкувати за подіями цієї гучної справи!

Всеправославная встреча: чего ждать от обсуждения украинского церковного вопроса?

Патриарх Московский Кирилл и представители еще нескольких православных церквей обсудят в столице Иордании украинский вопрос. Прорывных решений не ожидается: сам состав участников “братской встречи” показывает, что по состоянию на сегодня Константинополь выигрывает в противостоянии с Москвой.

В среду, 26 февраля, в столице Иордании Аммане открывается совещание представителей православных церквей по украинскому вопросу.

Формально его инициатором является Иерусалимский патриарх Феофил. Однако греческие и украинские СМИ отмечают, что фактически он лишь озвучил давно высказываемую идею Русской церкви.

Собеседники Би-би-си утверждают, что никаких прорывных решений от встречи ждать не стоит, а количество ее участников показывает, что в церковном противостоянии Москвы и Константинополя большая часть церквей не готова стать на сторону РПЦ.

Впрочем, эксперты не исключают, что результатом амманской встречи станет замедление и так невысокого темпа признания Православной церкви Украины другими церквями.

Как эта встреча скажется на украинском православии?

Амманская встреча сама по себе может затормозить процесс признания ПЦУ другими поместными церквями, считает Кирилл Говорун.

“Некоторые церкви могут отказаться от признания ПЦУ под предлогом того, что сначала этот вопрос нужно обсудить, а тут и площадка для обсуждений создана. Это может затянуться на годы”, – говорит он.

О том, что одна из целей РПЦ – “заговорить” украинский вопрос, согласны и в ПЦУ.

“Но может произойти и противоположное, а именно – чем больше усилий Москва будет прилагать для противодействия (признанию), тем быстрее поместные церкви поймут, что лучше сейчас установить с ПЦУ полное общение, чем неопределенностью питать у руководителей РПЦ их ошибочные надежды”, – заявил Би-би-си заместитель главы управления внешних церковных связей ПЦУ архиепископ Евстратий Зоря.

В любом случае, нельзя исключать, что встречи, подобные амманской, будут организовываться и в дальнейшем – независимо от результатов нынешнего собрания.

Однако пока достижение компромисса между Константинополем и Москвой – двумя центрами силы в современном православии – кажется очень далеким.

В Константинополе считают “украинский кейс” закрытым и не намерены его обсуждать на каких-либо совещаниях, рассказал Би-би-си источник во Вселенском патриархате. Здесь говорят, что, конечно, выступают за возобновление отношений с Москвой, однако напоминают: это она их разорвала, в одностороннем порядке Константинопольский патриарх все так же продолжает поминать на своих богослужениях Московского “коллегу”.

Источник Би-би-си, близкий к Московской патриархии, говорит, что перспектив решения противоречий по украинскому вопросу с Константинополем в ближайшее время не видят.

  по материалам сайта bbcrussian.com

МАНІПУЛЯЦІЯ СВІДОМІСТЮ АБО ПОЛІТИЧНИЙ ПІАР

7  листопада 2019 р., в численних відео сюжетах ЗМІ та в соціальних мережах була подана спотворена інформація про так зване «побиття» мешканців гуртожитку за адресою м.Київ вул. Польова, 19/8 ТІТУШКАМИ !

ПрАТ «Трест «Київміськбуд – 2» є єдиним законним власником будівлі вул. Польова, 19/8.

У відповідності до 26 судових рішень мешканції цього гуртожитку підлягають переселенню  в інший гуртожиток. В правовій державі судові рішення винесені іменім України підлягають виконанню і це є основним принципом правової держави гарантованим Конституцією України. Ухилення від виконання судового рішення та перешкоджання його виконанню є злочином.

7 листопада 2019 року державні виконавці у черговий раз намагалися виконати рішення суду по переселенню мешкантців аварійної будівлі до іншого гуртожитку.  Попередні рази особи, що силою утримують будівлю, в добровільному порядку виконати судове рішення та допустити представників держави до будинку відмовились і виконавці звернулися до підприємства та правоохоронних органів за забезпеченням безперешкодного доступу до будівлі.

Отже, 7 листопада 2019 року  були побиті працівники підприємства та співробітники охоронної компанії «ТИТАН», які офіційно на законних підставах забезпечували безперешкодний доступ  державним виконавцям до будівлі гуртожитку під час виконання ними своїх службових обов’язків.

Але, ні народного депутата від «слуги народу» Романа Грищука, ні тим паче організатора силового захоплення у червні місяці цього року даної аварійної будівлі  депутата  Київради Володимира Назаренко не цікавить істина (посилання на статтю про захоплення будівлі).

При цьому, голосна заява у соціальних мережах  народного обранця від «слуги народу» Романа Грищука про  відсутність «у цієї банди» документів та відсутність представників державної виконавчої служби на місці подій – є відвертою брехнею та свідомим знущання над працівниками та представниками підприємства які є звичайними громадянами України, які виконували свої посадові обов’язки під час  забезпечення виконавчих дій.

Хто не хоче бачити, той не побачить…. даній істині вже тисячі років,  але вона і сьогодні актуальна.

Власник будівлі не може виконати законне рішення суду про примусове ПЕРЕСЕЛЕННЯ мешканців з аварійної будівлі гуртожитку, яка вже більше року як виведена з експлуатації та відімкнута від всіх комунікаційних мереж міста, до іншого гуртожитку, який пустує майже півтора року. 

Відселення саботується «https://www.youtube.com/watch?v=k0Q5OxRXWVA» та  незважаючи на рішення суду (див. Додатки), останні продовжують незаконно утримувати будівлю та вимагати від власника купити їм квартири в м. Києві.

Чомусь народні обранці не бачать ані експертизу щодо аварійності будівлі, ані  рішення суду про переселення, ані вимогу  виконавця про примусове виконання рішення суду, ані заяву власника будівлі до поліції  про забезпечення саме 7 листопада громадського порядку по вул. Польовій 19/8 під час виконання судового рішення та  багато інших не ЦІКАВИХ  для ПОЛІТИЧНОГО піару документів.

При цьому, ВСІМ цікава лише гарна та яскрава картинка, для появи якої працівники правоохоронців згодні годинами чекати «першої крові» спостерігаючи за безладом із  вікна автобусів спецпрезначенців, а потім поспішати до виконання своїх прямих обов’язків шляхом найменшого опору, взяти під арешт працівників охоронної фірми прямо з машини швидкої допомоги.Прикро, що галас и нецензурні лайки натовпу, вкотре перемагають ЗАКОН.

Прикро, що галас и нецензурні лайки натовпу, вкотре перемагають ЗАКОН.

Навіть на РІШЕННЯ СУДУ винесене іменем України, яке за законом повинно було поставити крапку в протистоянні ВЛАСНИКА аварійної будівлі та тимчасово проживаючих осіб, закриваються очі, а заангажовані ЗМІ та народні обранці продовжують називати ВЛАСНИКА будівлі – рейдером , а  осіб що незаконно продовжують перебувати в аварійній будівлі – постраждалими…..

Європейські цінності ,справедливість та правова держава – це саме ті цінності які підлягають захисту і серед цих цінностей власність , її недоторканість і захист є головною гарантією дотримання прав та стабільності у державі.

Позбавлення власності виключно за бажанням натовпу є злочином. Однак, якщо такий «слуга народу» як  Роман Грищук так переймається долею мешканців аварійного гуртожитку на Польовій, що плутає власника і його представників із справжними порушниками закону, і не вважає що право власності потребує захисту він може пристати на їх пропозицію та забезпечити їх житлом віддавши власне, а не відібравши чуже. Це звільнить йому час для справжньої роботи над вирішенням питання щодо забезпечення державним соціальним житлом незахищених верств населення, і допоможе йому  довести свою справжню повагу до Європейських цінностей. 

МЕЦЕНАТИ та коммуняки

16.05.2019 Київська міська рада прийняла за основу (в першому читанні) рішення №917/7573 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва гуртожитків, включених до статутних капіталів товариств», яким передбачене безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва гуртожитків ПрАТ «Трест «Київміськбуд – 2» на вл. Салютна, 1, вул. Серпова,9, вул. Академіка Туполєва, 18-Д, вул. Академіка Туполєва, 16-І.

ПрАТ «Трест «Київміськбуд-2», як власник даних гуртожитків, використовує дані будівлі для проживання працівників підприємства та у власній господарській діяльності, ціле управління на підприємстві створено для експлуатації та обслуговування зазначених житлових будинків, працівники якого отримують зарплату саме з  прибутку від даного виду господарської діяльності, підприємство справно сплачує податки до державного бюджету та місцевого бюджету, та  категорично заперечує щодо експропріації даних гуртожитків до комунальної власності територіальної громади м. Києва.

Громада  з дивуванням та скорбію дізналася що КМР у першому читанні прийняла за основу безглуздий та політиканський документ пана депутата С.Харчука. який раніше дорече був з позором вигнаний  зі фракції «Самопоміч» за корупційний скандал: https://kv.oblast.online/news/skandal-v-kievsovete-iz-samopomoshhi-vygnali-4-h-deputatov-za-sodejstvie-korruptsionnym-shemam-s-zemlej/.

Як бачимо народні обранці не розібралися в підґрунті даного документу «так званого проекту рішення».

Нам здається що в стінах Київради бродить привід комунізму, а пану Харчуку не дає спокою його славне комсомольське минуле.

Дуже легко бути щедрим за чужий рахунок, особливо меценатам-коммунунякам.

Хибна політика експропріації Марксизма-Ленінізма   часів військового комунізму знаходить своє відображення у даному проекті рішення КМР. Тому народні обранці що проголосували за даний Проект рішення порушують вимоги Закону України «Про  засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Як повідомляють  в ПрАТ «Трест «Київміськбуд – 2» рахується більше ніж 2000 акціонерів, які доречи після всесвітньої фінансової кризи 2008 р не бачили від підприємства дивідендів. На даний час в гуртожитках мешкає теж біля  2000  осіб. Крім працівників підприємства та невеликої купки бувших працівників суміжних підприємств  це в основному військовослужбовці – контрактники.

При підготовці даного Проекту рішення, пан Харчук навіть не спромігся розібратися в ситуації,  не визначився навіть із особами  чиї права підпадають під захист Закону України «Про  захист прав мешканців гуртожитків», не врахував прийняті рішення з цього ж питання  постійною комісією з питань власності Київської міської ради, якими  було відхилено відповідний Проект Харченко С.,  у зв’язку із невиконанням депутатом  Харчуком С.В. протокольних доручень комісії та відсутністю доказів порушення прав мешканців.  

ПрАТ «Трест «Київміськбуд – 2» неодноразово надавав відповіді на звернення депутата Харчука С.В. із поясненнями що до  підприємства жодного звернення від мешканців даних гуртожитків, що мають законні житлові права, не надходило. Постає питання – А там є взагалі такі мешканці, що потребують захисту, чи пан меценат переслідує  інші цілі.

В пояснювальній записці до проекту пан меценат пише , що ця дивна дія експропріації не потребує витрат місцевого бюджету, але це брехня. Законом передбачена грошова компенсація, якщо власник не має наміру передати громаді своє майно безкоштовно. Отже, видаючи бажане за дійсне, пан Харчук свідомо претендує на лаври відомого французького письменника фантаста – Іва Гандона,  ім’я якого стало вже прозивним для українських політиків. 

Таким чином, пан Харчук вводить в оману депутатів КМР щодо можливості безкоштовного відібрання майна у власника без його згоди, хоча це прямо заборонено законодавством України, та європейською практикою. Тобто складається враження , що депутат-меценат за допомогою Київради хоче обікрасти акціонерів підприємства, прикриваючись гаслами турботи та справедливості,  а для себе зібрати електоральні дивіденди на майбутні вибори. На нашу думку йому було би більш  доречно вийти з проектом рішення Київради  про виділення з бюджету м. Києва грошей на будівництва соціального житла для тих , хто потребує цієї допомоги, або за власний кошт побудувати таке житло, раз він  є меценатом.

Враховуючи зазначене, бажано щоб  Київська Міська Рада припинила займатися політиканством та розпочала приймати  зважені правові рішення, що не йдуть у протиріччя з фундаментальними нормами права та конституцією України у порядок та спосіб визначений відповідними нормами права, а не керувалась забаганками персонажа Іва Гандона.

Дякуємо за дієву допомогу художникам, типографія УРБ!

Друга шукай,  а найдеш – тримай! Ну, і з іншими друзями своїми намагайся познайомити… Щоб і вони змогли переконатися : справжній друг – не підведе! До відкриття першої Міжнародної колективної виставки «Повернись живим!» залишаються лічені дні. Адже вернісаж наш заплановано на День Києва.

Саме  цього дня, 28 травня 2022 року о 14-00 за київським часом, у галереї «Хлібня» на території Національного заповідника «Софія Київська» й відбудеться офіційне відкриття нашої виставки, на якій будуть представлені роботи більше 100 художників різних вікових категорій із 7 країн світу… Зрозуміло, що через війну далеко не всі автори приїдуть відзначати День Києва до столиці. Та й картини надіслати сюди із регіонів також нині непросто. Адже досить значна частина учасників нашого велелюдного мистецького заходу живе і працює на тимчасово окупованих рашистами територіях… Такими є сумні реалії весни – 2022… Але – якщо мати друзів – вихід із будь-якої скрутної ситуації можна знайти завжди! Було б тільки бажання. Саме тому організатори Міжнародної колективної виставки «Повернись живим!» вирішили : якщо не буде оригінальних картин, то доведеться показувати на виставці принти… У наш час, маючи у комп”ютері  якісні фото, зробити це досить легко. Але для цього потрібні гроші… А ось їх у оргкомітету виставки  якраз і немає. Адже цей вернісаж  ми організовуємо на ВОЛОНТЕРСЬКИХ засадах, без жодної гривні державної допомоги… Тому й вирішили звернутися за допомогою до добрих людей, які люблять живопис,  шанують  митців і готові прийти їм на допомогу у скрутну годину.

Таких людей ми знайшли  у відомій київській типографії УРБ (УкрРекламБюро), яка розташована за адресою: бульвар Дружби Народів, 24/2. У цьому приміщенні  (на спонсорських засадах, тобто абсолютно безкоштовно!!!) працівники типографії  буквально вчора надрукували близько 30 супер якісних принтів картин художників – учасників нашого арт-проекту.

За що цим київським поліграфістам від митців  – велика подяка! Не підвели. Тому із колосальним задоволенням запрошуємо працівників типографії УРБ на виставку до галереї «Хлібня». Аби вони, разом із іншими поціновувачами сучасного образотворчого Мистецтва, у святковій атмосфері  змогли детально познайомитися із оригінальними  роботами сучасних українських та  зарубіжних митців, а також проаналізувати : наскільки органічно вписалися їхні поліграфічні вироби у загальну канву нашої виставки?

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ :

Типографія УРБ була заснована в 2016 році у місті Києві. На початку діяльності було сформовано кілька основних профілюючих напрямків діяльності.

Перший вектор діяльності типографії УРБ було спрямовано на надання типографських послуг в сфері освіти. Виготовлення палітурок для дипломних робіт, прошивка дипломних робіт в тверду палітурку, друк дипломних робіт, друк широкоформатних дипломних робіт, друк креслень для студентів а також друк та прошивка дисертаційних та кандидатських робіт в тверду палітурку.

Другим напрямком діяльності типографії УРБ в сфері надання поліграфічних послуг став друк креслень та проектів для будівельних організацій, проектних бюро та дизайн-студій. Наша типографія УРБ на сьогоднішній день в змозі задовольнити всі потреби в друці для проектувальників та дизайнерів. Великий парк професійного обладнання та чималий досвід працівників нашої типографії завжди видає відмінний результат. Типографія УРБ надає послуги друку та копіювання креслень, проектної документації та дизайн-проектів не тільки по Києву, але й по всій Україні.

Третім напрямком у сфері надання поліграфічних послуг стала рекламна сфера. Типографія УРБ виготовляє поліграфічну продукцію рекламного напрямку і не тільки. Широкий спектр матеріалів, сучасне обладнання, великий досвід працівників дає змогу конкурувати в поліграфічній сфері не тільки на ринку України, але й за кордоном. Типографія УРБ має потужності для друку: візиток, буклетів, брошур, інструкцій, наліпок, стікерів, флаєрів, плакатів, календарів, блокнотів, сертифікатів, бланків та багато іншого.

На сьогоднішній день Типографія УРБ займає неабияку нішу в типографській сфері надання послуг. Співвідношення високої якості поліграфічної продукції та конкурентній ціні дало змогу швидкого розвитку типографії УРБ на ринку України. Але головним нашим козирем завжди є досвід та професіоналізм наших працівників.

+38 (044) 223-81-79

+38 (095) 672-46-42

+38 (096) 486-45-65

E-mail: 6724642@ukr.net

http://urb.com.ua

https://www.gero.com.ua/

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів, співзасновник Міжнародного арт – проекту “Повернись живим! “ 
Фото автора

#Повернисьживим #арт_проектПовернисьживим #НаталіяБондаренко #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine #ЗСУ #Перемога #ЗСУ #ЗбройніСилиУкраїни #ТипографіяУРБ  #УРБ #URB #Сучаснаполіграфія

 

Персональна виставка художника Юрія Базавлука “Ще мирна Україна”

До і після, світло і темрява, мир і війна, … Добрий ранок, нескорені! Сьогодні – 84 день війни нашого героїчного народу проти рашистських завойовників. І нині ми разом із вами вкотре переконаємося, що будь-який твір образотворчого Мистецтва (якщо воно справжнє!) – це, як сказав свого часу геніальний французький письменник Еміль Золя, воістину «…куточок всесвіту, побачений крізь призму певного темпераменту». Спробую довести це на прикладі вже 14 (!) персональної виставки мого друга, відомого українського живописця Юрія Базавлука.

       
17 травня у залі медіаресурсів публічної бібліотеки імені Лесі Українки за адресою : Київ, вул. Тургенєвська, 83-85, відбувся вернісаж цього майстра сучасного живопису, якому два місяці поспіль судилося перебувати на окупованій загарбниками території нашої держави, у рідному місті Путивлі.
     
Як Юрію пощастило вирватися із оточення – це окрема історія… І, повірте, вельми драматична. Коли – небудь розкажу про неї у деталях – із дозволу мого друга… Персональна виставка Юрія Базавлука «Ще мирна Україна», яку урочисто відкрив відомий український історик, прозаїк і поет, художник та педагог Анатолій Горовий, – це розповідь митця про нашу колективну мрію – мирну Батьківщину.
   
Такою – як на картинах живописця – вона була ДО цієї кривавої війни. І такою – усі ми щиро віримо у це – вона буде ПІСЛЯ нашої Перемоги над осатанілими орками. Чудові ліричні пейзажі Юрія Базавлука, виконані у його неповторній авторській манері, які оспівують красу і велич мирної, заможної і квітучої України, – це просто диво якесь! Художній простір Юрія Базавлука насичений яскравими фарбами.
       
У цих картинах оживає дивовижна українська природа – у всій її красі та неповторності. На думку директорки публічної бібліотеки імені Лесі Українки Ольги Романюк, кожен із відвідувачів цього закладу Духовності і Культури отримає справжню насолоду від споглядання картин Юрія Базавлука.
       
Так що, дорогі поціновувачі сучасного образотворчого Мистецтва, якщо вам не вистачає «вітамінів радості» у душі – завітайте сюди, у гості до художника, якого прихистили працівники цієї гостинної київської бібліотеки… Повірте, сонячне Мистецтво мого друга варте того! А більш детально про творчість Юрія Базавлука ви зможете дізнатися, подивившись його бліц-інтерв”ю на сайті бібліотеки за електронною адресою : https://lukl.kyiv.ua/
Слава Мистецтву! Слава Україні! Віримо у Перемогу ЗСУ над підступним ворогом і добрими справами своїми наближаємо її довго очікувану мить!
Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів, співзасновник Міжнародного арт – проекту “Повернись живим! “

Фото автора

Творчий доробок художника Сергія Позняка до Міжнародної виставки “Повернись живим!”

Серьога б’є не в бров, а в глаз, його Мистецтво – вищий клас! Добрий день, нескорені! На ранок 83 дня війни українського народу проти загарбників із рф хочу познайомити вас із творчим доробком ще одного учасника Міжнародної колективної виставки «Повернись живим!» Сергія Позняка.

Цей художник щодня перебуває на передовій нашого Культурного фронту. Жанр у нього такий – супер актуальний. Ось і сьогодні, щойно я зайшов у стрічку Фейсбуку, як одразу ж побачив черговий актуальний шарж Сергія Позняка. Назвав свою чергову роботу наш бойовий побратим так : “Паломниця Оксана Марченко, виснажена косметикою, звертається до Зеленського”. Цей шарж, як мовиться, на злобу дня. Воістину : зранку – у газеті, а ввечері – у куплеті… Вірніше, на полотні.
Щиро радію за визнаного майстра українського шаржу : Сергій бачить те, чого інші у навколишньому житті іноді взагалі не помічають… А, можливо, й помічають, тільки не можуть висловити це силою Мистецтва. Чи – і таке буває – просто сміливості не вистачає… Дякувати Богові, моєму талановитому тезці цього не бракує! Із чим Сергія Позняка можна лише вітати.
На Міжнародній колективній виставці «Повернись живим!», відкриття якої заплановане на 28 травня цього року у галереї «Хлібня» (вона розташована на території Національного заповідника «Софія Київська»), буде представлено кілька робіт українського майстра шаржу і карикатури Сергія Позняка.
Ось вони :
1. “Ніколи, ніколи не буде Вкраїна рабою рашистських катів!” 26..01.2022
2. “Наш Байрактар!” 4.03.2022
3. “Нещадно винищимо ворога!” 18.03.2022
4. “Маріуполь. Пологовий будинок, що був підданий ракетним атакам і зруйнований. Жах” 11.03.22 61Х43, сірий маркер, акрил
5. “Ворог не пройшов. І не пройде” 16.03.2022 86Х61, папір акварельний, акрил
6. “Бородянка. Київська область. Т.Шевченко: “Свою Україну любіть. Любіть її… Во время люте, В останню, тяжкую минуту За неї Господа моліть” 08.04.2022 86Х61, папір, акрил
7. “Чорнобаївський дід. №3. Ну, це вже ви, москалі, мене дістали! Чекайте вже – бо моя баба до вас на підльоті!” 17.04.2022 61Х43, папір, акрил, маркер
8. “Руїни Драмтеатру у Маріуполі. Апокаліпсіс зараз” 30.04.2022 86Х61, папір Гознак, акріл
Ну, а сьогодні серед інших робіт Сергія я вирішив показати вам і … мій особистий портрет у його виконанні. Не знаю, як кому, але особисто мені цей твір Мистецтва дуже подобається. Вхопив характер мій тезка… Так, я – такий! Дякую тобі, друже, що долучився до нашого потужнього мистецького колективу і вирішив взяти участь у важливому суспільному проекті «Повернись живим!»
Адже по завершенню виставки у Києві твої роботи разом із картинами ще більше ніж 100 митців різних вікових категорій із України та ще 7 держав Європи вирушать на передову, де сьогодні славні воїни ЗСУ виборюють Свободу та Незалежність України у запеклих боях із загарбниками. Ну, а після цього вистаку «Повертайся живим!» побачать солдати та офіцери, які отримали важкі поранення і лікуються у військових шпиталях. Їм дуже потрібна твоя життєдайна творча енергія, дорогий наш побратиме Сергій Позняк!
Слава Мистецтву! Слава Україні! Віримо у нашу Перемогу. І добрими справами – кожен на своєму робочому місці – працюємо на звільнення України від чуми 21 століття.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів, співзасновник Міжнародного арт – проекту “Повернись живим! “

Фото із архіву художника Сергія Позняка

#Повернисьживим #арт_проектПовернисьживим #НаталіяБондаренко #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine #ЗСУ #Перемога #ЗСУ #ЗбройніСилиУкраїни #СергійПозняк #ТворчістьСергіяПозняка #КартиниСергіяПозняка #ЦінаПеремоги

Дякуюємо за підтримку, «Софія Київська»!

Війна – жорстока штука… Її без вірних та надійних друзів, на яких можна покластися у важку хвилину, самотужки не виграєш. Ніколи! В тому числі, коли йдеться щодо протистояння ворогові й на Культурному фронті.

     

Щодня інформую поціновувачів сучасного образотворчого Мистецтва про підготовку до відкриття  колективної  Міжнародної виставки «Повернись живим!», яка відбудеться під егідою Національної спілки художників України. Більшість із митців, задіяних у цьому велелюдному інтернаціональному арт-заході, вже знають, що наша виставка (а на ній представлені роботи більше 100 художників різних вікових категорій із 7 країн світу) відбудеться у День Києва – 28 травня цього року. Головне питання, яке викликає закономірний інтерес моїх друзів та колег по безмежному цеху сучасного образотворчого Мистецтва, дуже просте і, водночас, вельми складне : «Де саме і о котрій годині стартує ця довгоочікувана арт-подія, у якій братимуть участь митці із усіх куточків України та багатьох європейських держав?»

       

Відповідь на нього організатори вернісажу отримали ще минулого тижня. А відповімо на нього широкому загалу конкретно і по суті сьогодні, у 82 день війни українського народу проти рашистських окупантів. Бо deadline є deadline і далі тримати інтригу вже недоречно… Так ось, дорогі мої друзі-художники, із великою радістю інформую :  омріяна нами Міжнародна виставка «Повернись живим!» відбудеться у святому для кожного українця місці – на території Національного заповідника «Софія Київська», у історичному серці вільної столиці України, саме у День Києва.

       

Організатори виставки хочуть від усієї душі подякувати генеральній директорці цього закладу Культури та Духовності столиці України Нелі Михайлівні Куковальській за те, що вона із великою радістю і щирою посмішкою на устах, жодної хвилини не вагаючись, дала добро на проведення нашого арт-заходу на території цієї святині. Національний заповідник «Софія Київська» – це місце сили, де дихається набагато легше, а після повернення до рутини повсякденного життя  хочеться буквально перевернути гори! Переговори із Нелею Михайлівною щодо організації вернісажу на території галереї «Хлібня» у її робочому кабінеті тривали не більше десяти хвилин.

         

Наша чарівна співрозмовниця не лише із перших слів зрозуміла ідею цього проекту і підтримала його, а й «підкинула» кілька своїх цікавих міркувань, які зроблять проект набагато повноводнішим  та  багатовекторнішим. Адже завдяки пані Нелі ми зможемо залучити до реалізації  цього мистецького задуму впливових українських високопосадовців, а також дружин керівників дипломатичних місій, акредитованих в Україні. Дякуємо, шановна пані Нелю, за Вашу дієву підтримку оргкомітету виставки «Повернись живим!» у важкий для українського Мистецтва час. Адже Міжнародний арт – проект «Повернись живим!» ми реалізуємо на ВОЛОНТЕРСЬКИХ ЗАСАДАХ, без жодної гривні фінансування з боку держави.

         

Та й грошовитих співвітчизників-меценатів, які могли б підставити плече організаторам виставки, ми поки що, на жаль, так і не догукалися… Більшість із них разом із сім”ями вже майже три місяці поспіль перебувають далеко за межами України – хто в Монако, хто на Кіпрі, хто у Іспанії, а дехто навіть до США встиг перебратися… Пересиджують війну у затишних і комфортних місцях, вичікують, питаючи у одне одного : «Чим закінчиться ця війна? Хто у ній переможе? І чи варто взагалі  повертатися додому? Чи краще залилитися тут, за кордоном,  отримавши ПМЖ?»  Скажу, як думаю : на допомогу таких «патріотів» розраховувати творчим людям не варто : у них,як мовиться, навіть снігу взимку не випросиш…

       

Отож, у скрутну годину доводиться звертатися до світлих душею та думками людей, які люблять рідну землю не на відстані, а залишаючись в Україні. Бо є така професія – Батьківщиину захищати. Навіть тоді, коли у тебе в руках немає автомату, гранотомету чи якоїсь іншої зброї… Навіть тоді, коли ти воюєш лише словом – на фронті Культури…  Саме цьому організатори проекту  «Повернись живим!» й звернулися до Заслуженого працівника культури України, голови музейно-експертної ради ВУАМ, дійсного члена Української академії архітектури, члена головної ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Нелі Михайлівни Куковальської. І як бачите, наша надія виправдалася.

               

А переговори, які на початку зустрічі відбувалися у робочому кабінеті пані Нелі, ми закріпили колективною молитвою про успіх СПІЛЬНОЇ справи вже перед величним іконостасом Собору святої Софії — Премудрості Божої. Це була коротка молитва, але линула вона від серця. Сподіваюся, тут, у стінах одніє із небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі – України, Господь почув наше колективне звернення до нього. Адже просили ми не лише про успіх власного суспільно корисного діла, а й про те, аби якомога більше українських солдатів та офіцерів побачили нашу пересувну виставку і на передовій боротьби із рашистськими загарбниками, і у військових шпиталях, де вони відновлюють свої сили та здоров”я після виснажливих боїв. Коли з нами Бог, то хто може бути проти нас?

Від імені усіх учасників Міжнародного мистецького проекту «Повернись живим!», дякуємо Вам, шановна пані Неле, що Ви разом із нами працюєте на Перемогу, наближаючи її щасливу довго очікувану мить на Культурному фронті!

Слава Мистецтву! Слава Україні! Віримо у Перемогу ЗСУ над підступним ворогом!

PS : Шановні учасники колективної виставки «Повернись живим!», про час підвезення ваших картин на територію Національного заповідника «Софія Київська» організатори події повідомлять додатково. Уважно слідкуйте за моїми публікаціями у Соціальних мережах та на шпальтах Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів, співзасновник Міжнародного арт – проекту

Фото автора

 #Повернисьживим #арт_проектПовернисьживим #НаталіяБондаренко #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #НеляКуковальська #НаціональнийзаповідникСофіяКиївська #СофіяКиївська #Київ #ГоловніісторичніперлиниУкраїни #ЮНЕСКО #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine #ЗСУ #Перемога #ЗСУ #ЗбройніСилиУкраїни  #ЦінаПеремоги