Відкриття Днів угорського кіно у Києві відбулося!

0
323

Не варто відкладати життя на потім, коли в країні війна… Треба намагатися жити повноцінним життям. В тому числі – ходити на відкриття Днів угорського кіно, які розпочалися на київському Подолі п’ятого травня 2023 року  – попри виття повітряної тривоги. У затишному кінотеатрі «КІНО 42», який знаходиться за адресою : вул. Костянтинівська 11-В, три дні поспіль «крутитимуть» угорські фільми.

   

 

Почали із мультика (вірніше-анімаційногоанімаційного фільму) «Витязь Янош». Завтра на поціновувачів угорського кінематографа чекає зустріч із «дорослими» кінострічками. Йдеться про світові кіно хіти «Людина-слон», «Виселення», «Гра» та «Іспит»

 

На відкритті Днів угорського кіно у Києві секретар з питань культури та освіти Посольства Угорщини в Україні Міхай Грубер наголосив УКРАЇНСЬКОЮ мовою : «Це вже вдруге, коли ми змушені проводити наш захід в умовах війни. Це лише свідчить про те, що ми вперті угорці, і ми надалі продовжуємо відстоювати суверенітет та територіальну цілісність України.

     

Дякую за те, що наш Фестиваль підтримала низка наших старих добрих друзів, в тому числі й артдиректор кінофестивалю «Молодість», один із кращих знавців угорського кіно в Україні пан Андрій Халпахчі. Фільми надано нашим постійним партнером – Національним кінофондом Угорщини.

         

Запрошую усіх, хто любить якісне угорське кіно на наш фестиваль. Подробиці про цю подію – на сайті КІНО42 за посиланням :

https://vkino.com.ua/ua/cinema/kyiv/kino42

 Дякую, шановний пане Міхай Грубер, за можливість взяти участь у Вашому мистецькому заході! Спробую протягом вихідних подивитися ще один угорський фільм.  Мені – цікаво… Отож, до зустрічі на Фестивалі!

   

PS: Сьогодні – 436 (!!!) день збройної боротьби нашого волелюбного народу проти підступних рашистських загарбників… Борімося – поборемо! Нам Бог помагає. І, що не менш важливо, нам допомагають у цій безкомпромісній боротьбі між Добром та злом також сучасне кіномистецтво! Культурний фронт діє!!!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКПРЕС-ІНФО

Фото – автора

#ВірювПеремогу #Перемога #Київ #Україна #НСХУ #ЗСУ #Мистецькахвиля #Мистецтво #Сучаснемистецтво #Творчість #СергійКомісаров #ФестивальУгорськогокіновУкраїні   #ПосольствоУгорщинивУкраїні   #Угорщина #КІНО42  #Укрпресінфо #Повертайсяживим #Кіно  #програмаМистецькахвиля #МіхайГрубер #CINEMA #modernart

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я