Чому Україна має перемогти? Радослав Сікорський – депутат Європарламенту

0
67

Україна має перемогти не лише заради себе, а й для США та Європи – про це 11.03.2023 заявив Радослав Сікорський – депутат Європарламенту та екс-міністр закордонних справ Польші під час свого виступу в Київській школі державного управління ім. Сергія Нижного, що пройшов у рамках його візиту до Києва.

Деталі:

Першою причиною чому Україна має перемогти є те, що геноцид Українців має бути припиненим. Злочини викрадення і вбивства дітей має бути припиненим.
Україна має вистояти та зберегти свою етнічну сутність. Бо тільки це покаже Росії , що їх колоніальний імперіалізм не працює. Так було у випадку Франції та Алжиру, де колоніальна імперія знищувала культуру та мову незалежної на даний момент держави.

Американцям це потрібно, бо в них не так багато перемог за останні часи. Ірак дискредитував американську розвідку , а реінкарнувала вона лише під час війни в Україні. Виведення військ США з Афганістану також виглядало слабким. Важливо, що під час візиту до Києва Байден поставив в Україні прапор США, що є гарною новиною для України – американці підписалися до кінця.

Також це важливо для ЄС. Україна наразі є щитом, який закриває Європу від Путіна. ЄС роками пропагує політику ухилення від конфліктів та не готовий до зіштовхнення з Росією. Тому перемога України зараз – це перемога для всієї Європи.
Також ця війна стала приводом для великих змін в ЄС, зокрема мілітаризації. Без зразку української армії це було б неможливим.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я